48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : На чемпіонаті України зі стрільби відзначилися Чучмарьова і Куріпко


             У м.Львові 24-30 липня 2019р. відбувся чемпіонат України з кульової стрільби серед спортсменів віком до 18 років. Молоді стрільці змагались у влучності з пневматичної зброї.
У стрільбі з пневматичного пістолета чемпіонкою України серед дівчат стала учениця 9 класу Львівського училища фізичної культури Яна Чучмарьова. У фінальній дуелі Яна перемогла дніпрянку Вілену Бевз 231,3 на 230,2. Анастасія Колодяжна (вип.2018р.) посіла 4 місце.
І у командній першості збірна Львівської обл. у складі Чучмарьової, Колодяжної та Соломії Возняк (вип.2018р.) не мала собі рівних.
Серед юнаків-пістолетників десятикласник Тимофій Куріпко посів 5 місце. У командній стрільбі збірна Львівщини знову найсильніша. За команду виступали Тимофій Куріпко, Роман Плескун (11кл.) і Назарій Козій.
У пістолетному міксті Куріпко і Колодяжна на 5 місці.
Серед гвинтівочниць 4-ий результат у фіналі показала цьогорічна випускниця Марія Сулик. У командній першості Сулик, Вероніка Антощак (вип.2018р.) та Наталія Недоступ (9кл.) на п’ятому місці.
В процесі змагань пістолетники у двох стартах позмагались у вправі ПП-2 (40 пострілів).
Серед хлопців Тимофій Куріпко (на фото) у першому старті настріляв третю суму – 376 очків, а у другому поцілив 381 очко, що дозволило йому виконати норматив майстра спорту України і посісти ІІ місце.
Серед дівчат Анастасія Колодяжна двічі показала другий результат: 378 і 380 очків.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Гліб Кігітов і Святослав Гудзий – переможці міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиГілевич і Баблюк серед найсильніших молодих стрільців по рухомій мішеніВихованці ЛУФК серед переможців чемпіонату України зі стрільбиПавло Коростильов і Юрій Колесник – бронзові призери VІІ Всесвітніх ігор військовослужбовцівПавло Коростильов – срібний призер Всесвітніх ігор серед військовослужбовцівДенис Баблюк – дворазовий бронзовий призер Кубка України зі стрільби по рухомій мішеніТимофій Куріпко – переможець Кубка України зі стрільби у мікстіНа Європейській молодіжній лізі найкраще відстріляла Яна ЧучмарьоваІгор Кізима – чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті України ім.Анатолія Кукси перемагали вихованці ЛУФКПавло Коростильов достойно завершив навчання у Львівському училищі фізичної культуриЄвропейський медалепад від Павла КоростильоваЮрій Колесник – триразовий бронзовий призер юніорського чемпіонату ЄвропиЮрій Колесник і Роман Плескун – бронзові медалісти юніорського чемпіонату ЄвропиНа етапі Кубка світу у Ріо Володимир Пастернак дванадцятий