48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : На юнацькому чемпіонаті України зі стрільби рівних не було Баблюку і Гілевич


         24-30 липня 2019р. у м.Львові у програмі юнацького чемпіонату України з кульової стрільби (спортсмени віком до 18 років) звання найсильніших розіграли і молоді стрільці по рухомій мішені.
У вправі ГП-11а (змінна швидкість руху мішені) рівних не біло студенту ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Денису Баблюку (на фото). Результат переможця 379 очків і Денис на 9 пунктів випередив срібного призера Дмитра Мельника з Вінниці.
У вправі ГП-12 (повільний+швидкий рух мішені) Денис посів ІІІ місце.
Серед дівчат у вправі ГП-12 чемпіонкою України стала цьогорічна випускниця училища Крістіна Гілевич. У вправі ГП-11а Крістіна – срібна призерка.
Окрім того, у складі збірної Хмельницької обл. Крістіна стала рекордсменкою України серед дівчат у командній стрільбі. Юніорський рекорд України у вправі ГП-12 (команда) тепер складає 1612 очків.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

На Європейській молодіжній лізі найкраще відстріляла Яна ЧучмарьоваІгор Кізима – чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті України ім.Анатолія Кукси перемагали вихованці ЛУФКПавло Коростильов достойно завершив навчання у Львівському училищі фізичної культуриЄвропейський медалепад від Павла КоростильоваЮрій Колесник – триразовий бронзовий призер юніорського чемпіонату ЄвропиЮрій Колесник і Роман Плескун – бронзові медалісти юніорського чемпіонату ЄвропиНа етапі Кубка світу у Ріо Володимир Пастернак дванадцятийУ чемпіонській дуелі двох вихованців ЛУФК перемогу святкував БаблюкЮна Яна Чучмарьова – чемпіонка України у олімпійській стрілецькій вправі ПП-3На чемпіонаті України зі стрільби відзначилися Чучмарьова і КуріпкоНа юнацькому чемпіонаті України зі стрільби рівних не було Баблюку і ГілевичЯна Чучмарьова серед найкращих молодих стрільців світу не загубиласяЮрій Колесник – срібний призер юніорського Кубка світу зі стрільбиКрістіна Гілевич – чемпіонка і рекордсменка Європи