49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : 5 вихованців ЛУФК взяли участь у Кубку світу зі стрільби


23-28 квітня у м.Пекіні відбувся ІІ етап Кубка світу-2019 з кульової стрільби, участь у якому у складі національної збірної України взяли 5 вихованців Львівського училища фізичної культури.
Найкраще з них у столиці Китаю виступила Поліна Конарєва (вип. 2017р. на фото), яка у парі з рівненчанином Олегом Омельчуком посіла 9 місце у пістолетному міксті.
Володимир Пастернак (вип. 2008р.) набрав одинадцяту суму у швидкісній стрільбі з пістолета на 25м. До фіналу Володимиру забракло 3 очки. Роман Бондарук (вип. 1992р.) показав у цій впраі 44ий результат.
Студент ІІІ курсу Павло Коростильов у стрільбі з пневматичного пістолета на 10м посів 39 місце серед чоловіків, а його сестра Юлія (вип. 2004р.) 48е  серед жінок.
Кращим результатом Олега Царькова (вип. 2008р.) стало 30 місце у стрільбі з малокаліберної гвинтівки на 50м з трьох положень.
В Пекіні було розіграно 17 путівок на Олімпійські ігри 2020р. у Токіо. Одна з них дісталася львівському майстру стрільби Олександру Петріву. Олександр посів 6 місце у швидкісній стрільбі з пістолета.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівського коледжу спорту за результатами 2019 рокуБлискучий виступ вихованців Львівського спортколеджу на чемпіонаті Європи зі стрільбиОлег Царьков – срібний призер чемпіонату Європи зі стрільбиСтудент Львівського спортколеджу Гліб Кігітов – чемпіон Європи зі стрільбиДенис Баблюк і Крістіна Гілевич – чемпіони Європи зі стрільби по рухомій мішеніІгор Кізима – срібний призер чемпіонату Європи зі стрільби по рухомій мішеніУчні ЛУФК – срібні призери першого командного чемпіонату України зі стрільбиІгор Кізима – дворазовий чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніНа престижних змаганнях у Мюнхені Гліб Кігітов дістався до фіналівОльга Болонна – дворазова зимова чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаКоростильова і Царьков – призери міжнародних змагань «RIAC-2019» у Люксембурзі Павло і Юлія Коростильови – срібні призери міжнародної першості БелградаУ Білостоку стрільці ЛУФК змагалися за автомобільЯна Чучмарьова і Гліб Кігітов – переможці серед стрілецьких олімпійських надійГліб Кігітов і Святослав Гудзий – переможці міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільби