48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : На Гран Прі Визволення Яні Чучмарьовій забракло очко до фіналу


       650 учасників з 35 країн світу зібрали представницькі міжнародні змагання «Гран Прі Визволення» з кульової стрільби, які 2-5 травня 2019р. уже вп’ятдесяте проводилися у чеському м.Плзень.
У стрільбі зі спортивного пістолета на 25м лише одного очка забракло восьмикласниці Львівського училища фізичної культури Яні Чучмарьовій (на фото), щоб дістатися до фіналу. Яна настріляла 573 очки і посіла 11 місце. Ще одна вихованка училища Тетяна Селедцова (дів. прізвище Борисюк, вип. 2001р.) у фіналі показала п’ятий результат – 19 влучних пострілів.
Анастасія Боднарук (вип.2010р.) у кваліфікації набрала 568 очків, що дало їй 23 місце. Соломія Возняк (вип. 2018р.) зупинилась на 33 підсумковій позиції.
У командній першості СеледцоваЧучмарьова і Боднарук – бронзові призерки.
І з пневматичного пістолета на 10м Яна Чучмарьова закінчила стрільбу на 11 місці. Тут до фіналу Яні не вистачило 2 пункти. Тетяна Селедцова двадцять друга, Соломія Возняк – сорок дев’ята, Анастасія Боднарук – п’ятдесята. Командою збірна України на 7 місці.
У командній стрільбі з пневматичного пістолета серед чоловіків переможцем стала українська збірна, у складі якої стріляв студент І курсу Гліб Кігітов. У особистій першості Гліб на 31 місці. Киянин Віктор Банкін виборов срібну медаль.
У стрільбі змішаних команд Чучмарьова разом з полтавчанином Максимом Городинцем на 9 місці.
Юрій Колесник (ІІ курс) у швидкісній стрільбі з пістолета та у стрільбі зі стандартного пістолета на 25м посів 34 і 36 місця відповідно. У командній першості зі швидкісної стрільби Колесник у складі збірної України на 5 місці.
Другокурсник Святослав Гудзий у стрільбі з пневматичної гвинтівки влучив 623,8 очків і посів 22 місце.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Кульова стрільба

Кульова стрільба

У чемпіонській дуелі двох вихованців ЛУФК перемогу святкував БаблюкЮна Яна Чучмарьова – чемпіонка України у олімпійській стрілецькій вправі ПП-3На чемпіонаті України зі стрільби відзначилися Чучмарьова і КуріпкоЯна Чучмарьова серед найкращих молодих стрільців світу не загубиласяЮрій Колесник – срібний призер юніорського Кубка світу зі стрільбиКрістіна Гілевич – чемпіонка і рекордсменка ЄвропиЮна Яна Чучмарьова – триразова чемпіонка України зі стрільби серед молодіСемеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у юніорському Кубку світу зі стрільбиПавло Коростильов – бронзовий призер ІІ Європейських ігор зі стрільбиДенис Баблюк – бронзовий призер юніорського чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніВладислава Коваль і Святослав Гудзий – чемпіони України зі стрільбиЮрій Колесник і Яна Чучмарьова – найсильніші пістолетники-юніори УкраїниОлег Царьков – володар олімпійської ліцензії на ігри у ТокіоПлескун і Возняк у фіналі Європейської молодіжної ліги зі стрільбиТимофій Куріпко – переможець всеукраїнських змагань «Поліське полювання – золота куля»