49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Студент ЛУФК Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівщини у березні 2019р.


Виконком відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській обл. визначив найкращого спортсмена Львівщини у березні 2019р.
Ним став студент ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов (на фото).
Цим почесним титулом Павло Коростильов вшанований за перемогу на чемпіонаті Європи зі стрільби з пневматичної зброї, який 18-24 березня відбувся у м.Осієку (Хорватія).
Як уже відомо, Павло посів І місце у стрільбі з пістолета на 10м. Окрім того, у цій же вправі збірна України, до складу якої входив Павло Коростильов, стала срібним призером у командній першості.
    Слід додати, що це вже сьомий подібний титул талановитого спортсмена. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Учні ЛУФК – срібні призери першого командного чемпіонату України зі стрільбиІгор Кізима – дворазовий чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніНа престижних змаганнях у Мюнхені Гліб Кігітов дістався до фіналівОльга Болонна – дворазова зимова чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаКоростильова і Царьков – призери міжнародних змагань «RIAC-2019» у Люксембурзі Павло і Юлія Коростильови – срібні призери міжнародної першості БелградаУ Білостоку стрільці ЛУФК змагалися за автомобільЯна Чучмарьова і Гліб Кігітов – переможці серед стрілецьких олімпійських надійГліб Кігітов і Святослав Гудзий – переможці міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиГілевич і Баблюк серед найсильніших молодих стрільців по рухомій мішеніВихованці ЛУФК серед переможців чемпіонату України зі стрільбиПавло Коростильов і Юрій Колесник – бронзові призери VІІ Всесвітніх ігор військовослужбовцівПавло Коростильов – срібний призер Всесвітніх ігор серед військовослужбовцівДенис Баблюк – дворазовий бронзовий призер Кубка України зі стрільби по рухомій мішеніТимофій Куріпко – переможець Кубка України зі стрільби у міксті