Кульова стрільба : Бондарук наразі без ліцензії

На чемпіонаті світу з кульової стрільби, який 10 серпня 2010р. закінчився у Мюнхені, вихованець ЛУФК Роман Бондарук посів 15 місце у вправі МП-10 (стрільба із стандартного пістолета на 25м), 19 – у вправі РП-5, 28 – у вправі МП-5 (швидкісна стрільба на 25м). Показані результати не дозволили Роману вибороти олімпійську ліцензію, яка розігрувалася на цьому чемпіонаті.
Нагадаємо, що першу ліцензію для України у цьому олімпійському циклі виборов вихованець відділення кульової стрільби Іван Бідняк. Іван посів високе 7 місце у стрільбі з пневматичного пістолета на 10м (вправа ПП-3). Ще одна ліцензія – на рахунку дніпропетровчанки Наталії Кальниш (гвинтівочний стандарт).
У медальному заліку чемпіонату Україна – 5-а (23 медалі, в тому числі 5 золотих). Кращі китайці. На їх рахунку – 52 медалі, з них 21 золота.

Цигурова Уляна - бронзова призерка чемпіонату України з пневматичної зброї!Уляна Цигурова Віра-Марія Сивак відзначилися в чемпіонаті України з кульової стрільби«Успішні виступи Ігоря Кізими на Чемпіонаті Світу з кульової Стрільби 2023»Вихованці Львівського коледжу спорту успішно виступили на літньому чемпіонаті України зі стрільбиПавло Коростильов на Європейських іграх четвертий у командній стрільбі з пістолетаВихованці Львівського коледжу спорту Святослав Гудзий та Олег Царьков на Європейських іграх четвертіАнастасія Німець та Юлія Коростильова - переможниці ІІІ Європейських ігор зі стрільби з пістолетаВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці ІІІ європейських ігор зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Німець - срібна призерка Кубка світу зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - бронзовий призер чемпіонату Європи зі стрільбиВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці Гран Прі iSSF зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - чотириразовий медаліст чемпіонату світу зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Юлія Коростильова - чемпіонка світу зі стрільбиТретя нагорода світового стрілецького чемпіонату від вихованця коледжу спорту Павла КоростильоваВихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов - чемпіон світу зі стрільби