49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Денис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішені


У м.Вінниці 10-15 жовтня 2018р. відбувся чемпіонат України зі стрільби з пневматичної зброї серед юніорів віком до 20 років.
У стрільбі по рухомій мішені (вправа ГП-11а) чемпіоном України став студент І курсу Львівського училища фізичної культури Денис Баблюк (на фото). У стрільбі по мішені, що рухається спочатку повільно, а у другій частині швидко (вправа ГП-12) Денис посів ІІІ місце.
Одинадцятикласниця Крістіна Гілевич виборола срібну медаль у вправі ГП-11а серед дівчат.
Також срібними призерами у стрільбі змішаних команд з пістолета стали Анастасія Колодяжна (вип. 2018р.) та Юрій Колесник (ІІ курс), а у стрільбі з гвинтівки – Владислава Коваль (І курс) і Святослав Гудзий (ІІ курс). Третьою серед пістолетників у парі з Назарієм Козієм стала учениця 11 класу Віолета Бас.
У стрільбі з пневматичної гвинтівки ІІ місце посів третьокурсник Олег Замико. Слідом за Олегом розмістилися Святослав Гудзий та Андрій Злонкевич (ІІІ курс). Не дивно, що і у командній першості хлопці не мали собі рівних.
Серед дівчат Владислава Коваль посіла 4 місце, а львівське тріо Коваль, Софія Пакліковська (ІІІ курс) і Марія Сулик (11 кл.) – третє.
У фіналі стрільби з пістолета Юрій Колесник показав четвертий результат серед хлопців, а Анастасія Колодяжна – п’ятий серед дівчат. У командній першості збірна львів’ян, за яку виступали Юрій Колесник і Сергій Клещенко (вип. 2017р.) – третя, а львів’янок у складі Колодяжної, Соломії Возняк (вип. 2018р.) і Яни Чучмарьової (8 кл.) – перша. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Блискучий виступ вихованців Львівського спортколеджу на чемпіонаті Європи зі стрільбиОлег Царьков – срібний призер чемпіонату Європи зі стрільбиСтудент Львівського спортколеджу Гліб Кігітов – чемпіон Європи зі стрільбиДенис Баблюк і Крістіна Гілевич – чемпіони Європи зі стрільби по рухомій мішеніІгор Кізима – срібний призер чемпіонату Європи зі стрільби по рухомій мішеніУчні ЛУФК – срібні призери першого командного чемпіонату України зі стрільбиІгор Кізима – дворазовий чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніНа престижних змаганнях у Мюнхені Гліб Кігітов дістався до фіналівОльга Болонна – дворазова зимова чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаКоростильова і Царьков – призери міжнародних змагань «RIAC-2019» у Люксембурзі Павло і Юлія Коростильови – срібні призери міжнародної першості БелградаУ Білостоку стрільці ЛУФК змагалися за автомобільЯна Чучмарьова і Гліб Кігітов – переможці серед стрілецьких олімпійських надійГліб Кігітов і Святослав Гудзий – переможці міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиГілевич і Баблюк серед найсильніших молодих стрільців по рухомій мішені