48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : У «бронзовій» дуелі чемпіонату світу Баблюк поступився товаришу по збірній


       У юніорській частині чемпіонату світу з кульової стрільби, який з 2 до 14 вересня 2018р. проходив у м.Чханвоні (Корея), взяли участь четверо вихованців Львівського училища фізичної культури.
     Найуспішніше з них виступив у Кореї студент І курсу Денис Баблюк (на фото). У стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10м по мішені, що рухається у першій частині вправи повільно, а в другій – швидко, Денис посів 4 місце, поступившись у «бронзовій» дуелі товаришу по збірній Максиму Бабушку 3:6.
У стрільбі по мішені, що рухається із змінною швидкістю, Денис посів 5 місце.
У стрільбі по рухомій мішені з малокаліберної гвинтівки на 50м Денис у двох вправах на восьмому місці.
Студент ІІ курсу Юрій Колесник посів 4 місце у стрільбі зі стандартного пістолета на 25м, а в швидкісній стрільбі – шосте у командній першості.
В особистому заліку у цих вправах Юрій дев’ятнадцятий та двадцять четвертий.
Цьогорічна випускниця училища Соломія Возняк разом з восьмикласницею Яною Чучмарьовою восьмі у командній стрільбі зі спортивного пістолета та дванадцяті – з пневматичного. Окрім того, Соломія разом з Ігорем Соловеєм з Херсона стала тринадцятою у міксті (змагання змішаних команд). У стрільбі з пневматичного пістолета на особисту першість Соломія на 18-ій підсумковій позиції.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Кігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату УкраїниНа чемпіонаті України з пістолетної стрільби основна боротьба розгорнулася між вихованцями ЛУФКПавло Коростильов: «На офіційних міжнародних стартах я здобув 33 медалі»Возняк і Коростильов об’єднали зусилля і перемогли у ЛюксембурзіЮна Яна Чучмарьова серед лауреатів міжнародної першості БелградаНа «Угорському відкритому старті» рівних не було Кізимі, Баблюку і ГілевичНа змаганнях у Білостоку Коростильов поступився олімпійському чемпіонуЯна Чучмарьова – юніорська чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаТринадцятирічна Яна Чучмарьова – дворазова срібна лауреатка стрілецьких «Олімпійських надій»Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішені