47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Володимир Пастернак разом з Коростильовим – бронзовий призер світового чемпіонату зі стрільби


14 вересня 2018р. у м.Чханвон, що у Кореї, завершився чемпіонат світу з кульової стрільби, участь у якому впродовж двох тижнів брало понад 1800 спортсменів з 90 країн.
Як ми вже повідомляли, найуспішніше серед українців на цьому світовому стрілецькому форумі виступив студент ІІІ курс Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов. Павло став чемпіоном світу у стрільбі зі стандартного пістолета (вправа МП-10), у цій же вправі став бронзовим призером у командній першості, ще одну «бронзу» виборов у стрільбі з револьвера (РП-5), посів 4 місце у стрільбі з пневматичного пістолета (ПП-3) і здобув ліцензію на участь у Олімпійських іграх 2020р. у Токіо.
Разом з Коростильовим бронзовим призером у командній стрільбі зі стандартного пістолета став вихованець училища Володимир Пастернак (вип. 2008р.). Окрім того, Володимир (на фото) у складі команди посів 6 і 7 місця у швидкісній стрільбі з пістолета (МП-8) та стрільбі з револьвера кращим результатом Володимира у особистих змаганнях є 17 місце в МП-8.
Серед жінок-пістолетниць вихованки училища Юлія Коростильова (вип. 2004р.) і Поліна Конарєва (вип. 2017р.) посіли 12 місце у командній стрільбі з пневматичного пістолета (ПП-3) та 14-е  - у стрільбі зі спортивного пістолета (МП-5). У особистій першості і Юлія і Поліна поза межами першої п’ятдесятки.
Не в найкращій формі підійшов до чемпіонату гвинтівочник Олег Царьков (вип. ЛУФК 2008р.). Найкращим результатом Олега є 42 місце у стрільбі з трьох положень (МГ-6) 19-е – у міксті (змішана команда). 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Юна Яна Чучмарьова серед лауреатів міжнародної першості БелградаНа «Угорському відкритому старті» рівних не було Кізимі, Баблюку і ГілевичНа змаганнях у Білостоку Коростильов поступився олімпійському чемпіонуЯна Чучмарьова – юніорська чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаТринадцятирічна Яна Чучмарьова – дворазова срібна лауреатка стрілецьких «Олімпійських надій»Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у вересні 2018р.Вихованці ЛУФК задавали тон на чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброїУ «бронзовій» дуелі чемпіонату світу Баблюк поступився товаришу по збірнійВолодимир Пастернак разом з Коростильовим – бронзовий призер світового чемпіонату зі стрільбиСтудент ЛУФК Павло Коростильов – чемпіон світу з кульової стрільбиУ стрільбі з пневматичного пістолета Коростильов четвертий у світі