48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Вихованці ЛУФК візьмуть участь у ювілейному чемпіонаті зі стрільби


            З 29 липня до 11 серпня 2010р. у м.Мюнхені (Німеччина) відбудеться ювілейний 50 чемпіонат світу з кульової та стендової стрільби та першість світу серед юніорів.
            До складу національної збірної України включені і вихованці відділення кульової стрільби Львівського училища фізичної культури. В стрільбі по рухомій мішені змагатимуться цьогорічний випускник ЛУФК, чинний чемпіон Європи Ігор Мацкевич. Компанію Ігорю у цьому виді змагань складе студент І курсу Владислав Онопко. Для Владислава це дебют на змаганнях такого рангу.
            У стрільбі з пістолета змагатимуться Роман Бондарук (вип. 1992р.) та Іван Бідняк (вип. 2003р.).
            Джерело: http://www.shooting-ua.com
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

На Європейській молодіжній лізі найкраще відстріляла Яна ЧучмарьоваІгор Кізима – чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті України ім.Анатолія Кукси перемагали вихованці ЛУФКПавло Коростильов достойно завершив навчання у Львівському училищі фізичної культуриЄвропейський медалепад від Павла КоростильоваЮрій Колесник – триразовий бронзовий призер юніорського чемпіонату ЄвропиЮрій Колесник і Роман Плескун – бронзові медалісти юніорського чемпіонату ЄвропиНа етапі Кубка світу у Ріо Володимир Пастернак дванадцятийУ чемпіонській дуелі двох вихованців ЛУФК перемогу святкував БаблюкЮна Яна Чучмарьова – чемпіонка України у олімпійській стрілецькій вправі ПП-3На чемпіонаті України зі стрільби відзначилися Чучмарьова і КуріпкоНа юнацькому чемпіонаті України зі стрільби рівних не було Баблюку і ГілевичЯна Чучмарьова серед найкращих молодих стрільців світу не загубиласяЮрій Колесник – срібний призер юніорського Кубка світу зі стрільбиКрістіна Гілевич – чемпіонка і рекордсменка Європи