47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : На етапі Кубка світу у Мюнхені Коростильов десятий


        У м.Мюнхені (Німеччина) 22-29 травня 2018р. відбувся етап Кубка світу з кульової стрільби.
У швидкісній стрільбі з пістолета на 25м (вправа МП-8) 10 місце у Мюнхені посів студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов (на фото). Володимир Пастернак (вип. 2008р.) показав двадцять другий результат, Роман Бондарук (вип. 1992р.) – сорок перший. Переміг китаєць Юнмін Лін, який у фіналі набрав 32 влучення.
У стрільбі з пневматичного пістолета (ПП-3) Коростильов на 27 місці.
Лише одного пункту забракло до фіналу ще одному вихованцю училища Олегу Царькову (вип. 2008р.). У стрільбі з довільної гвинтівки на 50м з трьох положень (МГ-6) Олег настріляв 1177 очків і посів 12 місце.
У стрільбі змішаних команд з гвинтівки Царьков разом з одеситкою Анною Ільїною на 22 місці, а Коростильов і Поліна Конарєва (вип. 2017р.) – на 26-му серед пістолетників. Серед пістолетників у захоплюючому і драматичному фіналі перемогли українці Олег Омельчук і Олена Костевич.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Юна Яна Чучмарьова серед лауреатів міжнародної першості БелградаНа «Угорському відкритому старті» рівних не було Кізимі, Баблюку і ГілевичНа змаганнях у Білостоку Коростильов поступився олімпійському чемпіонуЯна Чучмарьова – юніорська чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаТринадцятирічна Яна Чучмарьова – дворазова срібна лауреатка стрілецьких «Олімпійських надій»Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у вересні 2018р.Вихованці ЛУФК задавали тон на чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброїУ «бронзовій» дуелі чемпіонату світу Баблюк поступився товаришу по збірнійВолодимир Пастернак разом з Коростильовим – бронзовий призер світового чемпіонату зі стрільбиСтудент ЛУФК Павло Коростильов – чемпіон світу з кульової стрільбиУ стрільбі з пневматичного пістолета Коростильов четвертий у світі