47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : На «Поліському полюванні» у Чернігові Антощак «вполювала» золоту кулю


       У м.Чернігові 9-13 травня 2018р. відбулися традиційні всеукраїнські змагання «Поліське полювання – Золота куля» з кульової стрільби.
Особливістю цих змагань є те, що переможці визначаються за сумою двох стартів, а нагородою за перемогу є справжня золота куля.
У стрільбі з пневматичної гвинтівки золоту кулю «вполювала» учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Вероніка Антощак. За сумою двох спроб Вероніка набрала 1170 очків і на 19 пунктів випередила киянку Катерину Хаптинську.
Дев’ятикласниці Христина Муха і Віра Павелко посіли 6 та 9 місця відповідно.
Серед юнаків учень 10 класу Богдан Гротовицький посів ІІ місце. Переміг киянин Костянтин Олійник, який випередив Богдана на 3 очки.
Минулорічний випускник училища Ігор Кізима не мав собі рівних у стрільбі по рухомій мішені. Дмитро Баблюк (11кл.) показав другий результат.
Крістіна Гілевич (10кл.) посіла 5 місце серед жінок.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

У стрільбі по рухомій мішені на чемпіонаті України рівних не було Ігорю КізиміНа чемпіонаті України зі стрільби у пістолетній групі домінували вихованці ЛУФКНа юніорському чемпіонаті зі стрільби Возняк і Клещенко перемогли з новим рекордом УкраїниЮрій Колесник і Соломія Возняк – призери юніорського Кубка світу зі стрільбиСтрільці ЛУФК задавали тон на юніорському чемпіонатіНа етапі Кубка світу у Мюнхені Коростильов десятийГалкін, Царьков і Коростильова взяли участь у етапі Кубка світу у Форті БеннінгуСоломія Возняк у фіналі Європейської юнацької ліги зі стрільбиНа «Поліському полюванні» у Чернігові Антощак «вполювала» золоту кулюНа Гран Прі Визволення Кізима і Баблюк зустрілися у очній дуеліДля попадання у фінальну вісімку Кубка світу Коростильову забракло одного очкаКізима, Гілевич і Баблюк – дворазові призери міжнародних змагань у БудапештіСеред пістолетників тон на молодіжному чемпіонаті задавали Коростильов і КолесникСеред молодих стрільців по рухомій мішені в Україні найкращі Кізима і ГілевичПавло Коростильов – срібний лауреат Гран Прі Юзефа Запедзкого