48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Для попадання у фінальну вісімку Кубка світу Коростильову забракло одного очка


       20-30 квітня 2018р. у м.Чангвон (Корея) відбувся ІІ етап Кубка світу з кульової стрільби.
У стрільбі з пневматичного пістолета на 10м 16 місце у Чангвоні посів студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов (на фото). Про високу щільність результатів на цьому світовому стрілецькому форумі свідчить той факт, що для попадання у фінальну вісімку Павлові забракло одного очка.
У швидкісній стрільбі з пістолета на 25м Володимир Пастернак (вип. 2008р.) у кваліфікації показав сімнадцятий результат – 578 очків. Павло Коростильов тут тридцятий (572 очки), Роман Бондарук (вип. 1992р.) – тридцять третій (570).
Олег Царьков (вип.2008р.) у стрільбі з малокаліберної гвинтівки з трьох положень на 25м посів 21 місце, а у стрільбі з пневматичної – двадцять друге.
Поліна Конарєва (вип. 2017р.) у стрільбі з пневматичного пістолета настріляла тридцять третю суму (570 пунктів), а у стрільбі зі спортивного на 25м – п’ятдесять четверту (561 очки).
У дуелях змішаних команд Конарєва разом з рівненцем Олегом Омельчуком на 5 місці. Це найкращий результат українських стрільців на цих змаганнях.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

До особистого європейського «золота» Павло Коростильов додав командне «срібло»Денис Баблюк – дворазовий чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Денис Баблюк – чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті Європи зі стрільби студент ЛУФК Гліб Кігітов за крок від медалі«Бронза» та «срібло» Ігора Кізими на чемпіонаті Європи зі стрільбиУчениця ЛУФК Яна Чучмарьова – чемпіонка Європи зі стрільбиЦарьков і Пастернак взяли участь у Кубку світуКігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату УкраїниНа чемпіонаті України з пістолетної стрільби основна боротьба розгорнулася між вихованцями ЛУФКПавло Коростильов: «На офіційних міжнародних стартах я здобув 33 медалі»Возняк і Коростильов об’єднали зусилля і перемогли у ЛюксембурзіЮна Яна Чучмарьова серед лауреатів міжнародної першості БелградаНа «Угорському відкритому старті» рівних не було Кізимі, Баблюку і Гілевич