Кульова стрільба : Соломія Возняк – переможниця «Олімпійських надій» зі стрільби

У м.Нітрі (Словаччина) 10-12 листопада 2017р. відбулися традиційні, двадцять треті за ліком, міжнародні змагання «Олімпійські надії» зі стрільби з пневматичної зброї за участі молодих стрільців з 7-и країн Східної та Центральної Європи.
У перший день змагань учасники розігрували призи голови міста Нітри у троьх вікових категоріях: юніори (вік до 20 років), кадети (до 18 років), юнаки (до 16 років).
У стрільбі з пневматичного пістолета серед дівчат-кадеток переможницею «Олімпійських надій» стала учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Соломія Возняк (на фото).
Цікаво, що у фіналі Соломія зайшла з восьмим результатом, а от у фінальних серіях жодних шансів своїм суперницям не дала. У вирішальній дуелі Возняк обстріляла іншу українку Юлію Діденко з рахунком 229,0: 225,9.
Серед хлопців цієї вікової категорії переміг рівненчанин Дмитро Гонта. Срібну медаль виборов студент І курсу училища Юрій Колесник. Фінальна дуель українців завершилася з рахунком 238,5 на 236,4 на користь Гонти.
Серед кадетів-гвинтівочників другокурсники Андрій Злонкевич та Олег Замико посіли ІІІ і IV місця, а першокурсник Святослав Гудзий – сьоме.
В юніорській компанії студентки ІІ курсу Альона Шевченко і Софія Пакліковська показали п’ятий результат: Альона у стрільбі з пістолета, Софія – з гвинтівки.
Зате у командних змаганнях Шевченко і Пакліковська у складах збірної України перші. Також перші місця посіли Андрій Злонкевич, Олег Замико, Святослав Гудзий (кадетська збірна з гвинтівки), Юрій Колесник (пістолетна збірна).
Серед молодших дівчат (U-16) десятикласниця Марія Сулик показала четвертий результат у особистій першості і стала переможницею у командних змаганнях.
Другого дня змагань юніори і кадети об’єднались у одну групу, а хлопці і дівчата юнацької категорії стріляли разом. Найкращими для вихованців ЛУФК стали десяті місця Юрія Колесника, Олега Замика та Марії Сулик.

Цигурова Уляна - бронзова призерка чемпіонату України з пневматичної зброї!Уляна Цигурова Віра-Марія Сивак відзначилися в чемпіонаті України з кульової стрільби«Успішні виступи Ігоря Кізими на Чемпіонаті Світу з кульової Стрільби 2023»Вихованці Львівського коледжу спорту успішно виступили на літньому чемпіонаті України зі стрільбиПавло Коростильов на Європейських іграх четвертий у командній стрільбі з пістолетаВихованці Львівського коледжу спорту Святослав Гудзий та Олег Царьков на Європейських іграх четвертіАнастасія Німець та Юлія Коростильова - переможниці ІІІ Європейських ігор зі стрільби з пістолетаВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці ІІІ європейських ігор зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Німець - срібна призерка Кубка світу зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - бронзовий призер чемпіонату Європи зі стрільбиВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці Гран Прі iSSF зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - чотириразовий медаліст чемпіонату світу зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Юлія Коростильова - чемпіонка світу зі стрільбиТретя нагорода світового стрілецького чемпіонату від вихованця коледжу спорту Павла КоростильоваВихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов - чемпіон світу зі стрільби