Кульова стрільба : На «Кубку Поділля» Царьков повторив рекорд світу

У м. Вінниці 19-23 жовтня 2017р. відбулися міжнародні змагання «Кубок Поділля» з кульової стрільби.
Окрім найсильніших українських стрільців нагороди турніру виборювали гості з Молдови. Учасники змагались у стрільбі з пневматичної зброї.
У стрільбі з пневматичної гвинтівки переможцем змагань став вихованець Львівського училища фізичної культури Олег Царьков (вип. 2008р.). Результат Олега (на фото) у фіналі 250,9 очка – новий рекорд України і повторення світового рекорду, який належить росіянину Сергею Каменскому.
Третє місце у цій вправі посів ще один вихованець училища Олександр Галкін (вип.2009р.). Студент ІІ курсу Олег Замико показав четвертий результат, а першокурсник Святослав Гудзий набрав шосту суму.
У стрільбі з пістолета серед жінок рівних не було студентці ІІ курсу Альоні Шевченко. У фінальній дуелі Альона декласувала представницю Одеси Алісу Степаненко з рахунком 230,2 на 223,6.
Однокурсниця Шевченко Софія Пакліковська замкнула фінальну вісімку у стрільбі з пневматичної гвинтівки серед жінок.
У стрільбі по рухомій мішені учень 11 класу Денис Баблюк показав четвертий результат (вправа ГП-12), а десятикласниця Крістіна Гілевич посіла 5 місце (вправа ГП-11).

Цигурова Уляна - бронзова призерка чемпіонату України з пневматичної зброї!Уляна Цигурова Віра-Марія Сивак відзначилися в чемпіонаті України з кульової стрільби«Успішні виступи Ігоря Кізими на Чемпіонаті Світу з кульової Стрільби 2023»Вихованці Львівського коледжу спорту успішно виступили на літньому чемпіонаті України зі стрільбиПавло Коростильов на Європейських іграх четвертий у командній стрільбі з пістолетаВихованці Львівського коледжу спорту Святослав Гудзий та Олег Царьков на Європейських іграх четвертіАнастасія Німець та Юлія Коростильова - переможниці ІІІ Європейських ігор зі стрільби з пістолетаВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці ІІІ європейських ігор зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Німець - срібна призерка Кубка світу зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - бронзовий призер чемпіонату Європи зі стрільбиВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці Гран Прі iSSF зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - чотириразовий медаліст чемпіонату світу зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Юлія Коростильова - чемпіонка світу зі стрільбиТретя нагорода світового стрілецького чемпіонату від вихованця коледжу спорту Павла КоростильоваВихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов - чемпіон світу зі стрільби