48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : У європейському рейтингу найкращих стрільців Коростильов другий


      Європейська конфедерація стрільби (ESC) опублікувала рейтинг найкращих стрільців старого континенту у олімпійських видах змагань станом на 1 жовтня 2017р.
У стрільбі з пневматичного пістолета на 10 м друге місце у рейтингу посідає студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов (на фото). Попереду лише серб Дамір Мікеч.
І в стрільбі з малокаліберного пістолета на 50 м у Павла друга позиція. Перший – все той же Мікеч. У швидкісній стрільбі з пістолета на 25 м Павло Коростильов дев’ятий. У цій вправі найкращий німець Крістіан Райтц.
У стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 м шосте місце посідає ще один вихованець училища Олег Царьков (вип.2008 р.). Очолює рейтинг Владімір Масленніков (Російська Федерація).
Окрім львів’ян у десятку кращих увійшли черкащанин Сергій Куліш (ГП-6-ІІІ м., МГ-6-IVм.), рівненчанин Олег Омельчук (ПП-3-IVм., МП-6-IVм.) та Олена Костевич з Чернігова (ПП-2-ІІІм.).
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Павло Коростильов: «На офіційних міжнародних стартах я здобув 33 медалі»Возняк і Коростильов об’єднали зусилля і перемогли у ЛюксембурзіЮна Яна Чучмарьова серед лауреатів міжнародної першості БелградаНа «Угорському відкритому старті» рівних не було Кізимі, Баблюку і ГілевичНа змаганнях у Білостоку Коростильов поступився олімпійському чемпіонуЯна Чучмарьова – юніорська чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаТринадцятирічна Яна Чучмарьова – дворазова срібна лауреатка стрілецьких «Олімпійських надій»Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у вересні 2018р.Вихованці ЛУФК задавали тон на чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброїУ «бронзовій» дуелі чемпіонату світу Баблюк поступився товаришу по збірнійВолодимир Пастернак разом з Коростильовим – бронзовий призер світового чемпіонату зі стрільби