Кульова стрільба : З пістолета в Україні найкраще стріляють Колесник і Шевченко

У Львові на стрільбищі СКА впродовж 1-5 жовтня 2015р. проходив чемпіонат України з кульової стрільби серед юніорів.
У стрільбі зі спортивного пістолета на 25м подвійну перемогу святкував учень 10 класу Львівського училища фізичної культури Юрій Колесник. Юрій переміг як в особистій першості, так і вивів на найвищу сходинку п’єдесталу пошани збірну команду Львівської обл. у командній стрільбі. Разом з Колесником чемпіонами України у команді стали його однокласник Максим Дринов та учень 9 класу Руслан Плескун.
Свій успіх хлопці повторили у швидкісній стрільбі з пістолета (вправа МП-8), де також показали найкращий командний результат. В особистій першості Колесник у цій вправі третій, Плескун четвертий, Дринов дев’ятий.
У стрільбі з пневматичного пістолета на 10м у хлопців ІІ місце і срібні медалі.
Хлопців-пістолетників підтримали і дівчата. У вправі МП-5 чемпіонкою України стала учениця 11 класу Альона Шевченко (на фото). У стрільбі з пневматичного пістолета у Альони ІІ місце.
У командній першості збірна команда Львівської області у складі учениць ЛУФК Світлани Соліної (І курс), Анастасії Колодяжної (9клас) та Альони Шевченко посіла І місце на пневматиці та друге у МП-5.
І серед гвинтівочників учні училища не пасли задніх. У стрільбі з довільної гвинтівки з трьох положень (МГ-5) одинадцятикласник Андрій Злонкевич став бронзовим призером, а збірна команда області у складі Злонкевича, Олега Замико (11кл.) та Степана Леуса (ІІ курс) – срібним лауреатом. У стрільбі з пневматичної гвинтівки у Злонкевича «срібло», а команда хлопців на І місці.
У стрільбі з положення лежачи четвертий результат показав Владислав Мочарський (11кл.). У командній першості львівське тріо у складі Мочарського, Андрія Кузіва (і курс) та Святослава Гудзого (10кл.) на третьому місці.
У стрільбі по рухомій мішені вже звично рівних не було студенту ІІ курсу Ігору Кізимі. Ігор з великим відривом переміг як у вправі ГП-12 (повільний + швидкий рух мішені) та ГП-11а (змінна швидкість). У командній першості збірна ЛУФК у складі Кізими, Тараса Мнечника (11 клас) та юного Дениса Баблюка (9кл.) перша у ГП-11а та друга у ГП-12.

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"

Цигурова Уляна - бронзова призерка чемпіонату України з пневматичної зброї!Уляна Цигурова Віра-Марія Сивак відзначилися в чемпіонаті України з кульової стрільби«Успішні виступи Ігоря Кізими на Чемпіонаті Світу з кульової Стрільби 2023»Вихованці Львівського коледжу спорту успішно виступили на літньому чемпіонаті України зі стрільбиПавло Коростильов на Європейських іграх четвертий у командній стрільбі з пістолетаВихованці Львівського коледжу спорту Святослав Гудзий та Олег Царьков на Європейських іграх четвертіАнастасія Німець та Юлія Коростильова - переможниці ІІІ Європейських ігор зі стрільби з пістолетаВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці ІІІ європейських ігор зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Німець - срібна призерка Кубка світу зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - бронзовий призер чемпіонату Європи зі стрільбиВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці Гран Прі iSSF зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - чотириразовий медаліст чемпіонату світу зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Юлія Коростильова - чемпіонка світу зі стрільбиТретя нагорода світового стрілецького чемпіонату від вихованця коледжу спорту Павла КоростильоваВихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов - чемпіон світу зі стрільби