Кульова стрільба : Коростильов, Кізима і Царьков стріляли по найвищих досягненнях

У Львові на стрільбищі СКА впродовж 15-20 лютого 2015р. відбувся зимовий чемпіонат України з кульової стрільби у приміщенні.
В стрільбі зі стандартного пістолета на 25м (вправа МП-10) з результатом екстра-класу переміг учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов (на фото). Павло настріляв 586 очків, що перевищує рекорд світу та Європи. У вправах МП-6 (довільний пістолет на 50м) та ПП-3 (пневматичний пістолет на 10м) Коростильов посів 4 і 5 місця відповідно. Влучніше за Павла з пневматичного пістолета стріляв ще один вихованець училища Іван Бідняк (вип. 2003р.), який посів ІІ місце. Перемогу у цьому виді змагань неочікувано здобув юніор з Вінниці Павло Крепостняк.
У швидкісній стрільби з пістолета (МП-8) чемпіоном став Роман Бондарук (вип. ЛУФК 1992р.), який випередив того ж Бідняка та олімпійського чемпіона Пекіна Олександра Петріва.
У командному заліку триразовими переможцями чемпіонату у вправах МП-6, МП-10, МП-8 стала трійця чинних чемпіонів світу Павла Коростильова, Романа Бондарука та Олександра Петріва.
В змаганнях жінок-пістолетниць Павла Коростильова підтримала його старша сестра Юлія, яка перемогла у стрільбі зі спортивного пістолета на 25м. 5-8місця у фіналі цього виду програми зайняли вихованки училища Ліля Нестеренко, Анастасія Бондарук (дочка Романа Бондарука!), Ольга Болонна та Христина Бурак.
У стрільбі з пневматичного пістолета (ПП-2) перемогла олімпійська чемпіонка Олена Костевич (Чернігів). У фінальній дуелі серйозний спротив чемпіонці вчинила одинадцятикласниця ЛУФК Поліна Конарєва. Результат дуелі 200,8:199,0 на користь Костевич. Юлія Коростильова тут п’ята.
У командній першості у вправі МП-5 перемогла збірна Львівщини-І у складі вихованок ЛУФК Коростильової, Болонни, Бондарук, а у вправі ПП-2 збірна Львівщини-ІІ, за яку виступали Конарєва, Христина Бурак (вип. 2013р.) та Ксенія Юрченко (ІІІ курс), - срібний призер, збірна Львівщини-І – на ІІІ місці.
У стрільбі з пневматичної гвинтівки рекорд України у гладкій стрільбі (кваліфікація) встановив Олег Царьков (вип. ЛУФК 2008р.). Олег настріляв 630,8 очка, що на 1,7 пункти перевищує його ж попереднє досягнення. Однак у фіналі Олег не витримав напруги безпосередньої боротьби і поступився черкащанину Сергію Кулішу та Денису Чернишову з Одеси. У вправі МГ-6 (стрільба з трьох положень) у Царькова другий результат.
У командній стрільбі збірна Львівщини у складі Олега Царькова, Олександра Галкіна (вип. 2009р.) та учня 11 класу училища Андрія Кузіва перемогла у ГП-6 та стала бронзовим призером У МГ-6.
У стрільбі по рухомій мішені дворазовим чемпіоном України став студент І курсу училища Ігор Кізима, причому у стрільбі із змінним рухом мішені (ГП-11а) Ігор повторив найвище юніорське світове досягнення – 386 очків! Слідом за Кізимою у цій вправі також з високим результатом – 384 очки розмістився ще один вихованець ЛУФК Лев Запотічний.
Високі особисті результати Ігора Кізими дозволили і збірній Львівщини перемогти у командній стрільбі. У чемпіонській стрільбі у вправах ГП-11 та ГП-11а Кізимі асистували студенти ІІ курсу училища Ігор Павлишин та Юрій Мнечник.

Цигурова Уляна - бронзова призерка чемпіонату України з пневматичної зброї!Уляна Цигурова Віра-Марія Сивак відзначилися в чемпіонаті України з кульової стрільби«Успішні виступи Ігоря Кізими на Чемпіонаті Світу з кульової Стрільби 2023»Вихованці Львівського коледжу спорту успішно виступили на літньому чемпіонаті України зі стрільбиПавло Коростильов на Європейських іграх четвертий у командній стрільбі з пістолетаВихованці Львівського коледжу спорту Святослав Гудзий та Олег Царьков на Європейських іграх четвертіАнастасія Німець та Юлія Коростильова - переможниці ІІІ Європейських ігор зі стрільби з пістолетаВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці ІІІ європейських ігор зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Німець - срібна призерка Кубка світу зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - бронзовий призер чемпіонату Європи зі стрільбиВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці Гран Прі iSSF зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - чотириразовий медаліст чемпіонату світу зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Юлія Коростильова - чемпіонка світу зі стрільбиТретя нагорода світового стрілецького чемпіонату від вихованця коледжу спорту Павла КоростильоваВихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов - чемпіон світу зі стрільби