Кульова стрільба : Коростильов і Бурак – бронзові призери Європейської молодіжної ліги зі стрільби

Христина БуракУ м.Будві (Чорногорія) 7-9 жовтня2011р. відбувся фінальний турнір Європейської молодіжної ліги з кульової стрільби. Змагалися кращі європейські команди, складені із стрільців віком до 18 років, які пройшли попередній кваліфікаційний відбір, у стрільбі із пневматичної зброї – пневматичного пістолета та пневматичної гвинтівки. Змагання носили командний характер і проводилися за принципом дуелей. Склад команди змішаний – 2 хлопці і 1 дівчина.
У турнірі пістолетників участь взяла і збірна команда України. Це право українці вибороли на кваліфікаційному турнірі країн Східної Європи, який пройшов у тій же ж Будві у травні ц.р.
По ходу змагань збірна України перемогла швейцарців 14:10, норвежців 24:0, поступилася росіянам 10:14 і посіла ІІ місце у своїй групі. У поєдинку за ІІІ місце українці зустрілися з хорватами і перемогли 60:60 (2:0). Переможцями турніру стали італійці, які у фіналі здолали збірну Швейцарії 66:54.У складі збірної України бронзові медалі Європейської молодіжної ліги здобули учень 8 класу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов та студентка ІІ курсу училища Христина Бурак. Їм асистував кримчанин Олексій Сидоренко.

Цигурова Уляна - бронзова призерка чемпіонату України з пневматичної зброї!Уляна Цигурова Віра-Марія Сивак відзначилися в чемпіонаті України з кульової стрільби«Успішні виступи Ігоря Кізими на Чемпіонаті Світу з кульової Стрільби 2023»Вихованці Львівського коледжу спорту успішно виступили на літньому чемпіонаті України зі стрільбиПавло Коростильов на Європейських іграх четвертий у командній стрільбі з пістолетаВихованці Львівського коледжу спорту Святослав Гудзий та Олег Царьков на Європейських іграх четвертіАнастасія Німець та Юлія Коростильова - переможниці ІІІ Європейських ігор зі стрільби з пістолетаВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці ІІІ європейських ігор зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Німець - срібна призерка Кубка світу зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - бронзовий призер чемпіонату Європи зі стрільбиВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці Гран Прі iSSF зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - чотириразовий медаліст чемпіонату світу зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Юлія Коростильова - чемпіонка світу зі стрільбиТретя нагорода світового стрілецького чемпіонату від вихованця коледжу спорту Павла КоростильоваВихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов - чемпіон світу зі стрільби