Веслування на байдарках і каное : Вергелес у рейтингу третій

Віталій ВергелесФедерація каное України підвела підсумки сезону 2010р. В рейтингу кращих веслярів-каноїстів 3 місце посів вихованець ЛУФК Віталій Вергелес (вип. 2007р.). А кращим каноїстом України став бронзовий призер Пекінської олімпіади одесит Юрій Чебан. Другий в рейтингу – сталий напарник Віталія у каное-двійці Денис Камерілов з м.Комсомольська Полтавської обл.
Серед чоловіків-байдарочників переміг одесит Олег Харитонов, серед жінок – олімпійська чемпіонка Інна Осипенко-Радомська (м.Київ). Вихованка ЛУФК Ольга Антіпова (вип. 2008р.), яка сьогодні представляє Полтавську обл., на 9 позиції.
В конкурсі тренерів кращим став полтавчанин Микола Мацапура. Вихованець ЛУФК, а сьогодні тренер-викладач Львівської ШВСМ Роман Бундз у рейтингу дев’ятий.
Рейтинги кращих спортсменів-веслярів України та місця вихованців ЛУФК:
Каное:
1.       Ю.Чебан (Одеса) – 4045оч.
2.       Д.Камерілов (Комсомольськ) – 2345оч.

Байдарка-жінки:
1.       І. Осипенко-Радомська (м.Київ) – 5075оч.

Тренери:
1.       М.Мацапура (м.Комсомольськ) – 7164,5оч.
2.       О.Камерилов (м.Комсомольськ) – 5855,5оч.
3.       Д.Родонський (м.Київ) – 5075оч.
9.    Р.Бундз (м.Львів, ШВСМ) – 2356оч.
40.  Н.Поцюрко (м.Львів, УФК) – 766,5оч.
43 . В.Дець (м.Львів, «Веслярик») – 722оч.

Серед областей:
1.       Полтавська – 14661,5оч.
2.       Одеська – 13489,5оч.
3.       Херсонська – 8159,5оч.
9.   Львівська – 6347оч.

Веслярі коледжу відзначилися на змаганнях у ЛуцькуБайдарочниці Анастасія Угріна та Златослава Шавалюк відзначилися в КовеліСофія Титус, Аліна Львова та Павло Купчинський – серед переможців ХХІ Львівської регати з веслуванняВихованці відділення веслування відзначилися на особистому чемпіонаті України-2023Денис Венгер та Ілля Горлов фіналісти міжнародної регати «Олімпійські надії»Учні та студенти коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молодіВеслярі коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молоді віком до 23 рВалерія Терета та Людмила Лузан вибороли ліцензію на Олімпійські Ігри у ПарижіВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи з веслуванняВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслуванняВеслувальниці коледжу спорту стартували у перших фіналах молодіжного чемпіонату світуЧетверо вихованців коледжу спорту візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з веслуванняВихованці Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес та Валерія Терета на Європейських іграх шостіВихованка Львівського коледжу спорту Валерія Терета - переможниця ІІІ Європейських ігор з веслуванняВіталій Вергелес - найкращий спортсмен Львівщини за результатами спортивного травня