Веслування на байдарках і каное : Вихованці спортколеджу- переможці юніорського Кубка України з веслування

У м.Дніпрі 9-12 квітня 2021 р. паралельно з Кубком України з веслування на байдарках і каное пам'яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської серед дорослих спортсменів були розіграні нагороди і юніорського Кубка - змагалися спортсмени віком до 18 років.
           У перегонах на байдарці-четвірці на дистанцію 200м перемогу здобув екіпаж зб.Львівської обл., у якому веслували учениці Львівського коледжу спорту одинадцятикласниця Аліса Коротаєва та десятикласниця Софія Поцюрко.
         Минулорічний випускник коледжу Мар'я Река у парі з житомирянкою Тетяною Смиловенко переміг у двомісному каное (змішані екіпажі) на 500м, а його колишній однокласник Юрій Шутяк - у каное-одиночці на 200м.
               Учениця 10 класу Вікторія Дячук та минулорічна випускниця Сандра Перевізник не мали собі рівних у байдарці-двійці на 1000м.
           Срібними призерами юніорського Кубка стали одинадцятикласник Максим Літинець у байдарці-двійці на 200м та Юрій Шутяк у каное-двійці на 1000м.
          Максим Літинець посів ІІІ місце у байдарці-четвірці на 200м. Бронзові медалі вибороли також учениця 11 класу Ольга Василів і Сандра Перевізник у байдарці-четвірці на 200м та дев'ятикласник Артем Ямковий у каное-двійці (змішані екіпажі) на 500м.
          За підсумками змагань команда Львівської обл. впевнено перемогла у загальнокомандному заліку, набравши 934 очки. На другому місці зб.Києва - 776 пунктів, третя - Миколаївська обл. - 730.

Веслярі коледжу відзначилися на змаганнях у ЛуцькуБайдарочниці Анастасія Угріна та Златослава Шавалюк відзначилися в КовеліСофія Титус, Аліна Львова та Павло Купчинський – серед переможців ХХІ Львівської регати з веслуванняВихованці відділення веслування відзначилися на особистому чемпіонаті України-2023Денис Венгер та Ілля Горлов фіналісти міжнародної регати «Олімпійські надії»Учні та студенти коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молодіВеслярі коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молоді віком до 23 рВалерія Терета та Людмила Лузан вибороли ліцензію на Олімпійські Ігри у ПарижіВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи з веслуванняВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслуванняВеслувальниці коледжу спорту стартували у перших фіналах молодіжного чемпіонату світуЧетверо вихованців коледжу спорту візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з веслуванняВихованці Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес та Валерія Терета на Європейських іграх шостіВихованка Львівського коледжу спорту Валерія Терета - переможниця ІІІ Європейських ігор з веслуванняВіталій Вергелес - найкращий спортсмен Львівщини за результатами спортивного травня