Веслування на байдарках і каное : Вихованці коледжу Валерія Терета і Тарас Мазовський - мультимедалісти Кубка України з веслування

У м.Дніпрі 9-12 квітня 2021р. відбувся Кубок України з веслування на байдарках і каное пам"яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської.
           В перегонах жінок на каное триразовою переможницею Національного Кубка стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Валерія Терета. Валерія перемогла на одномісному каное на дистанцію 1000м, у каное-двійці на 1000м, у каное-двійці (змішані екіпажі) на 200м, а також посіла ІІ місце у каное-двійці на 500м.
          У каное-двійці (змішані екіпажі) Валерії асистував ще один вихованець коледжу Тарас Мазовський.
            Тарас Мазовський посів також перші місця у кано-двійці на 200м та каное-четвірці на 500м. В активі Тараса і дві бронзові нагороди у каное-одиночці та каное-четвірці на 200м.
          Однокурсниця Терети Іванна Андрухів перемогла у байдарці-четвірці на 1000м та стала срібною призеркою у байдарці-двійці та байдарці-четвірці на 200м.
           Повний комплект нагород везе до Львова Віталій Вергелес. Віталій переміг у каное-четвірці на 200м, посів ІІ місце у каное-двійці на 500м та виборов бронзову медаль на дистанції 1000м.
           Анастасія Горлова здобула перемогу у байдарці-двійці на 200м. Хоч для Анастасії це, мабуть, мала втіха. Відбір у олімпійську збірну у одномісному човні Анастасія програла, посівши 5 місце на дистанції 200м і дев'яте - на 500м.
Ще одна третьокурсниця коледжу Ілона Кушнірук стала першою у байдарці-четвірці на 200м серед жінок, а випускник Юрій Зуб - серед чоловіків.
Дві срібні нагороди в активі Тараса Міщука. Тарас посів другі місця у каное-двійці на 1000м і каное-одиночці на 500м. Срібна медаль змагань дісталася також Дмитру Озимку у каное-четвірці на 500м.
Бронзовими лауреатками Кубка стали випускниці Марта Жеплінська і Тетяна Степаненкова у байдарці-двійці на 500м. Зоряна Михальська та Божена Сівкова посіли тут 4 місце.

Веслування на байдарках і каное

Веслярі коледжу відзначилися на змаганнях у ЛуцькуБайдарочниці Анастасія Угріна та Златослава Шавалюк відзначилися в КовеліСофія Титус, Аліна Львова та Павло Купчинський – серед переможців ХХІ Львівської регати з веслуванняВихованці відділення веслування відзначилися на особистому чемпіонаті України-2023Денис Венгер та Ілля Горлов фіналісти міжнародної регати «Олімпійські надії»Учні та студенти коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молодіВеслярі коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молоді віком до 23 рВалерія Терета та Людмила Лузан вибороли ліцензію на Олімпійські Ігри у ПарижіВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи з веслуванняВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслуванняВеслувальниці коледжу спорту стартували у перших фіналах молодіжного чемпіонату світуЧетверо вихованців коледжу спорту візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з веслуванняВихованці Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес та Валерія Терета на Європейських іграх шостіВихованка Львівського коледжу спорту Валерія Терета - переможниця ІІІ Європейських ігор з веслуванняВіталій Вергелес - найкращий спортсмен Львівщини за результатами спортивного травня