49 років1971 - 2020

Веслування на байдарках і каное : Юрій Шутяк - переможець і володар повного комплекту нагород міжнародних змагань "Олімпійські надії"

Цьогорічний випускник Львівського коледжу спорту Юрій Шутяк (на фото праворуч) став володарем повного комплекту нагород міжнародних змагань "Олімпійські надії" серед спортсменів віком до 17 років, які у ці дні тривають у угорському Сегеді.
У парі з іще одним львів'янином Тарасом Кузиком Юрій переміг у перегонах на двомісному каное на дистанції 500м. На вдвічі довшій дистанції хлопці стали бронзовими призерами, а у каное-четвірці на 500м фінішували другими, поступившись господарям лише 0,12сек.

Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html

Веслування на байдарках і каное

Вихованець Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес - бронзовий призер Кубка світу з веслуванняАнастасія Горлова та Ілона Кушнірук – мультимедалістки командного чемпіонату України з веслуванняВихованці коледжу спорту блискуче виступали на представницькій міжнародній регаті в УгорщиніАліса Коротаєва та Софія Поцюрко – бронзові медалістки міжнародних змагань "Оліміпйські надії"Юрій Шутяк - переможець і володар повного комплекту нагород міжнародних змагань "Олімпійські надії" Володимир Савчин - дворазовий переможець міжнародних змагань "Олімпійські надії" з веслування Юрій Шутяк – бронзовий призер міжнародних змагань "Олімпійські надії" з веслуванняДруга нагорода Володимира Савчина на міжнародній регаті у СегедіВолодимир Савчин - бронзовий призер міжнародної регати "Олімпійські надії" з веслування на каноеУ липні на Львівщині найкращий Віталій ВергелесСофія Поцюрко та Аліса Коротаєва - мультимедалістки юнацького чемпіонату УкраїниНаймолодші веслувальники коледжу спорту здобули свої перші нагороди на юнацькому чемпіонаті УкраїниВеслувальники Львівського коледжу спорту блискуче виступали на юнацькому чемпіонаті УкраїниІванна Андрухів - триразова срібна призерка молодіжного чемпіонату УкраїниСтудентка-третьокурсниця Львівського коледжу спорту Валерія Терета - чемпіонка України з веслування