49 років1971 - 2020

Веслування на байдарках і каное : Юрій Шутяк – бронзовий призер міжнародних змагань "Олімпійські надії" з веслування

Вже третю медаль вибороли вихованці Львівського коледжу спорту на престижних міжнародних змаганнях "Олімпійські надії" з веслування на байдарках і каное, які у ці дні тривають у м.Сегеді, що в Угорщині.
Цьогорічний випускник коледжу Юрій Шутяк (на фото зліва) у парі з іще одним львів'янином Тарасом Кузиком став бронзовим призером у перегонах на двомісному каное на дистанцію 1000м серед юнаків віком до 17 років.
Як ми вже повідомляли, двічі на нагородний подіум у Сегеді піднімався також студент ІІ курсу Володимир Савчин.
Володимир переміг на каное-двійці і посів ІІІ місце на дистанції 1000м серед юнаків віком до 18 років.

Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html

Веслування на байдарках і каное

Вихованець Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес - бронзовий призер Кубка світу з веслуванняАнастасія Горлова та Ілона Кушнірук – мультимедалістки командного чемпіонату України з веслуванняВихованці коледжу спорту блискуче виступали на представницькій міжнародній регаті в УгорщиніАліса Коротаєва та Софія Поцюрко – бронзові медалістки міжнародних змагань "Оліміпйські надії"Юрій Шутяк - переможець і володар повного комплекту нагород міжнародних змагань "Олімпійські надії" Володимир Савчин - дворазовий переможець міжнародних змагань "Олімпійські надії" з веслування Юрій Шутяк – бронзовий призер міжнародних змагань "Олімпійські надії" з веслуванняДруга нагорода Володимира Савчина на міжнародній регаті у СегедіВолодимир Савчин - бронзовий призер міжнародної регати "Олімпійські надії" з веслування на каноеУ липні на Львівщині найкращий Віталій ВергелесСофія Поцюрко та Аліса Коротаєва - мультимедалістки юнацького чемпіонату УкраїниНаймолодші веслувальники коледжу спорту здобули свої перші нагороди на юнацькому чемпіонаті УкраїниВеслувальники Львівського коледжу спорту блискуче виступали на юнацькому чемпіонаті УкраїниІванна Андрухів - триразова срібна призерка молодіжного чемпіонату УкраїниСтудентка-третьокурсниця Львівського коледжу спорту Валерія Терета - чемпіонка України з веслування