50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Веслувальники Львівського коледжу спорту блискуче виступали на юнацькому чемпіонаті України


11 золотих, 2 срібні, 6 бронзових медалей вибороли вихованці Львівського коледжу спорту на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное серед хлопців і дівчат юнацької вікової категорії: до 16 і 14 років, який відбувся у м.Дніпрі.
Триразовою чемпіонкою України повертається додому учениця 10 класу Софія Поцюрко (на фото по середині). Софія перемогла у перегонах на байдарці-одиночці на 200м, байдарці-двійці та байдарці-четвірці на 500м.
Дві золоті медалі в активі одинадцятикласниці Аліси Коротаєвої. Разом з Софією Аліса посіла І місце у байдарці-двійці та байдарці-четвірці на 500м, а на байдарці-одиночці на 500м стала бронзовою призеркою.
Двічі піднімався на найвищу сходинку нагородного подіуму і однокласник Аліси Марко Антошків. Марко не мав собі рівних у перегонах на каное-двійці на 1000м та каное-четвірці на 500м.
Не відстав від своїх старших товаришів і учень 9 класу Артем Ямковий. Артем переміг у каное-четвірці на 500м як серед змішаних екіпажів, так і чоловічих.
1 золота і 2 срібні нагороди в активі ще одного одинадцятикласника Максима Літинця. Максим переміг у байдарці-двійці на 500м та посів другі місця у байдарці-одиночці на 200м та байдарці-четвірці на 500м.
Однокласниця Максима Ольга Василів посіла І місце у перегонах на байдарках-четвірках на 500м.
Серед наймолодших (U-14) свій перший успіх у стінах коледжу відзначили учні 8 класу Ілля Горлов, Денис Венгер та дев'ятикласник Данило Дець. Хлопці стали бронзовими призерами у каное-четвірці на 200м. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Веслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Тарас Міщук та Віталій Вергелес виборюють місце у олімпійській збірнійВікторія Дячук і Сандра Перевізник - переможниці юніорського Кубка України з веслування на байдаркахЧергові перемоги веслувальниць Львівського коледжу спорту на Кубку УкраїниСтудентка спортколеджу Валерія Терета - переможниця Кубка України з веслування на каноеДвадцятеро вихованців коледжу у національній збірній команді України з веслуванняВихованець Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес - бронзовий призер Кубка світу з веслуванняАнастасія Горлова та Ілона Кушнірук – мультимедалістки командного чемпіонату України з веслуванняВихованці коледжу спорту блискуче виступали на представницькій міжнародній регаті в УгорщиніАліса Коротаєва та Софія Поцюрко – бронзові медалістки міжнародних змагань "Оліміпйські надії"Юрій Шутяк - переможець і володар повного комплекту нагород міжнародних змагань "Олімпійські надії" Володимир Савчин - дворазовий переможець міжнародних змагань "Олімпійські надії" з веслування Юрій Шутяк – бронзовий призер міжнародних змагань "Олімпійські надії" з веслуванняДруга нагорода Володимира Савчина на міжнародній регаті у СегедіВолодимир Савчин - бронзовий призер міжнародної регати "Олімпійські надії" з веслування на каноеУ липні на Львівщині найкращий Віталій Вергелес