49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Юрій Шутяк – дворазовий переможець міжнародних змагань «Олімпійські надії» з веслування


Більше 800 учасників віком 15-17 років з 36 країн світу (серед них Аргентина, Японія, Канада, США, Південна Африка) взяли участь у міжнародних змаганнях «Олімпійські надії» з веслування на байдарках і каное, які 13-15 вересня 2019р. відбулися у столиці Словаччини м.Братіславі.
У перегонах на каное-двійках на дистанцію 1000м переможцями змагань став український дует у складі учня 11 класу Львівського училища фізичної культури Юрія Шутяка та Тараса Кузика (на фото). Результат переможців – 4.02,92хв.
Свою другу перемогу Юрій і Тарас здобули у каное-четвірці на 200м, в каное-двійці на 200м посіли ІІІ місце, а в каное-четвірці на 500м – четверте.
Однокласники Юрія Мар’ян Река і Олег Патер у каное-двійці на 200м показали сьомий результат.
      Дев’ятикласниця Софія Поцюрко серед п’ятнадцятирічних веслярок посіла 13 місце у байдарці-одиночці на 200м. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

СТУДЕНТКА-ТРЕТЬОКУРСНИЦЯ ЛЬВІВСЬКОГО КОЛЕДЖУ СПОРТУ ВАЛЕРІЯ ТЕРЕТА - ЧЕМПІОНКА УКРАЇНИ З ВЕСЛУВАННЯ Веслувальники Львівського спортколеджу роз’їхались по збірних22 вихованці Львівського УФК у національній збірній з веслуванняЮрій Шутяк – дворазовий переможець міжнародних змагань «Олімпійські надії» з веслуванняНа дебютному чемпіонаті світу Тарас Мазовський п’ятнадцятийУнікальне досягнення Тараса Міщука на командному чемпіонаті УкраїниТарас Мазовський виступить на ліцензійному чемпіонаті світуЮрій Зуб – бронзовий медаліст юніорського чемпіонату світу з веслуванняСергій Нагорний – дворазовий бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслуванняКоротаєва, Василів і Поцюрко – переможниці командного чемпіонату України серед ДЮСШШестеро вихованців ЛУФК стартують на молодіжному мундіалі з веслуванняАндрухів і Михальська дев’яті на чемпіонаті Європи з веслувального марафонуНа молодіжному чемпіонаті Європи з веслування Сергій Нагорний четвертийВчорашні юніори Валерія Терета і Дмитро Озимок – чемпіони України з веслуванняЮрій Шутяк і Мар’ян Река – дворазові чемпіони України у перегонах на каное