Веслування на байдарках і каное : Коротаєва, Василів і Поцюрко – переможниці командного чемпіонату України серед ДЮСШ

У м.Дніпрі 24-28 липня 2019р. відбувся командний чемпіонат України з веслуванна на байдарках і каное серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Змагалися спортсмени двох вікових категорій: до 16 і до 14 років.
У заїздах на двомісних байдарках на дистанцію 200м чемпіонками України серед старших дівчат стали учениці 10 класу Львівського училища фізичної культури Аліса Коротаєва та Ольга Василів. Переможний час дівчат – 44,99 сек.
На байдарці-одиночці Аліса Коротаєва (на фото) виборола дві бронзові медалі: на 200 і 500м.
У байдарці-двійці на 1000м Ольга Василів разом з одинадцятикласницею Сандрою Перевізник фінішували четвертими. Сандра Перевізник разом з Анною Підвірною посіли 5 місце у байдарці-двійці на 500м.
Серед молодших дівчат дворазовою переможницею чемпіонату стала учениця 9 класу Софія ПоцюркоСофія перемогла у одномісній байдарці на 200м і на 500м, а на дистанції 1000м посіла ІІ місце.
У Дніпрі дівчата представляли львівську СДЮШОР «Веслярик», звідкіля прийшли на навчання в училище.

Веслування на байдарках і каное

На дебютному чемпіонаті світу Тарас Мазовський п’ятнадцятийУнікальне досягнення Тараса Міщука на командному чемпіонаті УкраїниТарас Мазовський виступить на ліцензійному чемпіонаті світуЮрій Зуб – бронзовий медаліст юніорського чемпіонату світу з веслуванняСергій Нагорний – дворазовий бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслуванняКоротаєва, Василів і Поцюрко – переможниці командного чемпіонату України серед ДЮСШШестеро вихованців ЛУФК стартують на молодіжному мундіалі з веслуванняАндрухів і Михальська дев’яті на чемпіонаті Європи з веслувального марафонуНа молодіжному чемпіонаті Європи з веслування Сергій Нагорний четвертийВчорашні юніори Валерія Терета і Дмитро Озимок – чемпіони України з веслуванняЮрій Шутяк і Мар’ян Река – дворазові чемпіони України у перегонах на каноеСофія Поцюрко – триразова золота медалістка юнацького чемпіонату України з веслуванняАндрухів, Михальська і Жеплінська – чемпіонки України з веслувального марафонуТарас Міщук – бронзовий призер Кубка світу з веслування на двомісному каноеНа юніорській першості України веслувальники ЛУФК серед кращих