48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Вихованці ЛУФК Кушнірук, Савчин і Зуб – переможці юніорського Кубка України з веслування


У м.Дніпрі 17-20 квітня 2019р. у програмі Кубка України пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное сильніших визначили і вітчизняні юніори.
У перегонах на байдарках-двійках на 500м переможницею юніорського Кубка України стала студентка І курсу Львівського училища фізичної культури Ілона Кушнірук (на фото). Асистувала Ілоні миколаївка Діана Рибак. У одномісному човні на дистанцію 500м Ілона посіла ІІ місце, а на 200м – третє.
Учениця 10 класу Божена Сівкова стала бронзовою призеркою у байдарці-четвірці на 200 і 500м. Разом з Боженою у човні сиділи минулорічні випускниці Марта Жеплінська, Тетяна Степаненкова і Юлія Сидоренко. Жеплінська і Степаненкова двічі припливали на фініш четвертими у байдарці-двійці на 500 і 200м.
Серед каноїстів переможцем Кубка став учень 11 класу Володимир Савчин. Разом з Костянтином Анфьоровим з Дубна Володимир переміг у двомісному каное на 200м. На 500м хлопці показали четвертий результат. Також 4 місце Савчин посів у каное-одиночці на 500м.
Екіпаж збірної Львівщини у складі Олексія Музиченка (І курс), Олега Патера, Мар’яни Реки і Юрія Шутяка (всі 10кл.) посів 5 місце у каное-четвірці на 200м і четверте – на 500м.
Минулорічний випускник училища Юрій Зуб переміг у байдарці-одиночці на 200м, а на 500 у складі байдарки-двійки посів ІІІ місце. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Веслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

На молодіжному чемпіонаті Європи з веслування Сергій Нагорний четвертийВчорашні юніори Валерія Терета і Дмитро Озимок – чемпіони України з веслуванняЮрій Шутяк і Мар’ян Река – дворазові чемпіони України у перегонах на каноеСофія Поцюрко – триразова золота медалістка юнацького чемпіонату України з веслуванняАндрухів, Михальська і Жеплінська – чемпіонки України з веслувального марафонуТарас Міщук – бронзовий призер Кубка світу з веслування на двомісному каноеНа юніорській першості України веслувальники ЛУФК серед кращихВихованці ЛУФК серед лідерів молодіжного веслування УкраїниЛьвівське училище фізичної культури шукало талановитих веслярівЛьвівське училище фізичної культури запрошує на навчання юних спортсменів на відділення веслуванняВихованці ЛУФК Кушнірук, Савчин і Зуб – переможці юніорського Кубка України з веслуванняВчорашні юніори Нагорний, Мазовський, Озимок і Терета серед веслувальної еліти не загубилисяДмитро Озимок – лауреат обласної премії імені В’ячеслава ЧорноволаАнастасія Горлова – найкраща спортсменка Львівщина за результатами серпня 2018рокуАнастасія Горлова – бронзова призерка чемпіонату світу з веслування