Веслування на байдарках і каное : Вчорашні юніори Нагорний, Мазовський, Озимок і Терета серед веслувальної еліти не загубилися

У м.Дніпрі 17-20 квітня 2019р. стартами Кубка України пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської розпочався змагальний сезон у вітчизняних веслувальників на байдарках і каное.
У перегонах на чотиримісних байдарках на дистанцію 500м перемогу отримав збірний екіпаж, у складі якого була вихованка Львівського училища фізичної культури Анастасія Горлова (вип. 2015р.). На вдвічі коротшій дистанції - 200м цей варіант збірної України посів ІІ місце. Ще два «срібла» Анастасія Горлова виборола у заїздах байдарки-одиночки та байдарки-двійки на 200м. У «двійці» Анастасії асистувала полтавка Марія Кічасова-Скорик.
Студентки училища Іванна Андрухів (І курс) і Зоряна Михальська (ІІІ курс) фінішували четвертими у байдарці-двійці на 1000м, а в байдарці-четвірці на 500м посіли 5 місце.
Серед каноїстів вперта боротьба за лідерство розгорнулася між ковельчанинами Юрієм Вандюком і Андрієм Рибачуком і бронзовими призерами бразильської олімпіади 2016р. хмельничанином Дмитром Янчуком і вихованцем ЛУФК Тарасом Міщуком (вип. 2015р.), які сьогодні представляють Горішні Плавні. Станом на початок сезону сильнішим виявився волинський екіпаж, який переміг і на 1000, і на 500м. Янчук і Міщук задовільнилися другим місцем на 1000 і 200м.
Зате обидва взяли реванш у перегонах в одномісних каное на 1000м: переміг Янчук, Міщук показав другий результат.
Ще один вихованець училища досвідчений Віталій Вергелес (вип. 2007р.) став срібним призером у каное-двійці на 500м і бронзовим – на 1000м.
Не загубилися серед веслувальної еліти вчорашні юніори Сергій Нагорний (2018р.), Тарас Мазовський (ІІІ курс) і Дмитро Озимок (ІІ курс). Нагорний разом з рівнянином Андрієм Шкарнегою посів 4 місце на олімпійській дистанції С-2 1000м, Мазовський з Денисом Філатовим з Дніпра фінішував услід. На дистанції 500м у Нагорного і Шкарнеги «бронза».
Ще одну бронзову медаль Нагорний разом з Мазовським здобув у каное-четвірці на 200м.
       Дмитро Озимок (на фото) став володарем Кубка України у каное-четвірці на 200м і срібним призером на 500м. Слід відзначити першокурсницю Валерію Терету. На перших своїх дорослих змаганнях Валерія стала срібною медалісткою у каное-одиночці на 500м, а на 200 і 500м посіла відповідно 5 і 6 місця.

Веслярі коледжу відзначилися на змаганнях у ЛуцькуБайдарочниці Анастасія Угріна та Златослава Шавалюк відзначилися в КовеліСофія Титус, Аліна Львова та Павло Купчинський – серед переможців ХХІ Львівської регати з веслуванняВихованці відділення веслування відзначилися на особистому чемпіонаті України-2023Денис Венгер та Ілля Горлов фіналісти міжнародної регати «Олімпійські надії»Учні та студенти коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молодіВеслярі коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молоді віком до 23 рВалерія Терета та Людмила Лузан вибороли ліцензію на Олімпійські Ігри у ПарижіВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи з веслуванняВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслуванняВеслувальниці коледжу спорту стартували у перших фіналах молодіжного чемпіонату світуЧетверо вихованців коледжу спорту візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з веслуванняВихованці Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес та Валерія Терета на Європейських іграх шостіВихованка Львівського коледжу спорту Валерія Терета - переможниця ІІІ Європейських ігор з веслуванняВіталій Вергелес - найкращий спортсмен Львівщини за результатами спортивного травня