48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Дмитро Озимок – срібний призер чемпіонату світу з веслування


       У м.Пловдиві (Болгарія) 29 липня 2018р. завершився чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное серед молоді віком до 23 років та юніорів.
У перегонах на каное-четвірках серед юніорів на дистанцію 500м срібним призером чемпіонату став студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Дмитро Озимок (на фото). Разом з Дмитром срібних медалей удостоєні ковельчани Олександр Яцюк і Павло Семенюк та Ілля Шаргородський з Южного.
Окрім того, Дмитро показав сьомий результат у заїздах на каное-одиночці на 200м.
Цьогорічний одинадцятикласник – випускник Юрій Зуб фінішував четвертим у байдарці-одиночці на 200м. Від бронзової медалі Юрія відділило 0,225сек.
Однокласниця Юрія Ілона Кушнірук у байдарці-одиночці на 200м посіла 10 місце, а на 500м – 16-те.
Ще одна цьогорічна випускниця Іванна Андрухів у парі з Діаною Рибак з Миколаєва фінішувала другою у байдарці-двійці на 500м у фіналі «Б» і у загальній класифікації стала одинадцятою.
Серед веслувальників молодіжної вікової категорії Анастасія Горлова (вип.2015р.) показала четвертий час у байдарці-одиночці на 200м і посіла 5 місце у перегонах на байдарках-четвірках на дистанції 500м.
Третьокурсник – випускник Сергій Нагорний прийшов до фінішу девֹ’ятим на каное-двійці на 1000м. Студент ІІ курсу Тарас Мазовський у такому ж човні на дистанції 500м закінчив змагання на 11 підсумковій позиції.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Дмитро Озимок – лауреат обласної премії імені В’ячеслава ЧорноволаАнастасія Горлова – найкраща спортсменка Львівщина за результатами серпня 2018рокуАнастасія Горлова – бронзова призерка чемпіонату світу з веслуванняВергелес, Горлова і Міщук стартують на веслувальному мундіаліДмитро Озимок – срібний призер чемпіонату світу з веслуванняСемеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з веслування Сергій Нагорний підтягується до національної веслувальної елітиСтудент ЛУФК Дмитро Озимок – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками червняДмитро Озимок – дворазовий чемпіон Європи з веслування на каноеВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонатах Європи з веслуванняОльга Василів – дворазова чемпіонка України з веслування на байдаркахВолодимир Савчин – чемпіон України з веслування на одномісному каноеНа чемпіонаті Європи Міщук виборов бронзову нагороду і ліцензію на Європейські ігриЗоряна Михальська і Марта Жеплінська – бронзові призерки чемпіонату України з веслувального марафонуНа чемпіонаті Європи Горлова і Міщук поборються за путівки на Європейську олімпіаду