Веслування на байдарках і каное : Міщук, Горлова і Вергелес демонструють високу форму на Кубку України

2-6 травня 2018р. у м.Дніпрі стартами за Кубок України пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської змагальний сезон розпочали вітчизняні веслувальники на байдарках і каное.
Приємно, що вже на початку сезону високу форму демонструють вихованці Львівського училища фізичної культури, лідери національної збірної Тарас Міщук, Анастасія Горлова (обидвоє 2015р.в.) та Віталій Вергелес (вип. 2017р.).
Тарас Міщук (на фото) разом із своїм сталим партнером останніх років Дмитром Янчуком з Хмельниччини переміг у заїздах каное-двійок на дистанціях 500 і 100м, а Віталій Вергелес з Денисом Камериловим з Полтавщини – на дистанцію 200м. Окрім того, «двійка» Вергелес/Камерилов посіла ІІ місце на 500м і третє – на 1000м, а з Денисом Коваленком з Южного та Едуардом Шеметилом з Полтави виборола срібні нагороди у каное-четвірці на 500м.
Анастасія Горлова з Марією Кічасовою-Скорик з Полтави показала найкращий результат у перегонах на байдарках-двійках на 200м, посіла ІІ місце у складі збірного екіпажу у байдарці-четвірці на 500м і стала бронзовою призеркою у одномісній байдарці на 200м.
Слід відзначити і сьогоднішніх студентів училища Сергія Нагорного (ІІІ курсу) та Тараса Мазовського (ІІ курс). Тарас разом з Денисом Філатовим з Дніпра став бронзовим призером у каное-двійці на 500м та посів 6 місце на 200м.
Сергій фінішував п’ятим у каное-одиночці на 200 і 500м.
Обидва хлопці показали також четвертий результат у каное-четвірці на 500м.

Веслярі коледжу відзначилися на змаганнях у ЛуцькуБайдарочниці Анастасія Угріна та Златослава Шавалюк відзначилися в КовеліСофія Титус, Аліна Львова та Павло Купчинський – серед переможців ХХІ Львівської регати з веслуванняВихованці відділення веслування відзначилися на особистому чемпіонаті України-2023Денис Венгер та Ілля Горлов фіналісти міжнародної регати «Олімпійські надії»Учні та студенти коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молодіВеслярі коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молоді віком до 23 рВалерія Терета та Людмила Лузан вибороли ліцензію на Олімпійські Ігри у ПарижіВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи з веслуванняВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслуванняВеслувальниці коледжу спорту стартували у перших фіналах молодіжного чемпіонату світуЧетверо вихованців коледжу спорту візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з веслуванняВихованці Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес та Валерія Терета на Європейських іграх шостіВихованка Львівського коледжу спорту Валерія Терета - переможниця ІІІ Європейських ігор з веслуванняВіталій Вергелес - найкращий спортсмен Львівщини за результатами спортивного травня