48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Міщук, Горлова і Вергелес демонструють високу форму на Кубку України


         2-6 травня 2018р. у м.Дніпрі стартами за Кубок України пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської змагальний сезон розпочали вітчизняні веслувальники на байдарках і каное.
Приємно, що вже на початку сезону високу форму демонструють вихованці Львівського училища фізичної культури, лідери національної збірної Тарас Міщук, Анастасія Горлова (обидвоє 2015р.в.) та Віталій Вергелес (вип. 2017р.).
Тарас Міщук (на фото) разом із своїм сталим партнером останніх років Дмитром Янчуком з Хмельниччини переміг у заїздах каное-двійок на дистанціях 500 і 100м, а Віталій Вергелес з Денисом Камериловим з Полтавщини – на дистанцію 200м. Окрім того, «двійка» Вергелес/Камерилов посіла ІІ місце на 500м і третє – на 1000м, а з Денисом Коваленком з Южного та Едуардом Шеметилом з Полтави виборола срібні нагороди у каное-четвірці на 500м.
Анастасія Горлова з Марією Кічасовою-Скорик з Полтави показала найкращий результат у перегонах на байдарках-двійках на 200м, посіла ІІ місце у складі збірного екіпажу у байдарці-четвірці на 500м і стала бронзовою призеркою у одномісній байдарці на 200м.
Слід відзначити і сьогоднішніх студентів училища Сергія Нагорного (ІІІ курсу) та Тараса Мазовського (ІІ курс). Тарас разом з Денисом Філатовим з Дніпра став бронзовим призером у каное-двійці на 500м та посів 6 місце на 200м.
Сергій фінішував п’ятим у каное-одиночці на 200 і 500м.
Обидва хлопці показали також четвертий результат у каное-четвірці на 500м. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Дмитро Озимок – лауреат обласної премії імені В’ячеслава ЧорноволаАнастасія Горлова – найкраща спортсменка Львівщина за результатами серпня 2018рокуАнастасія Горлова – бронзова призерка чемпіонату світу з веслуванняВергелес, Горлова і Міщук стартують на веслувальному мундіаліДмитро Озимок – срібний призер чемпіонату світу з веслуванняСемеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з веслування Сергій Нагорний підтягується до національної веслувальної елітиСтудент ЛУФК Дмитро Озимок – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками червняДмитро Озимок – дворазовий чемпіон Європи з веслування на каноеВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонатах Європи з веслуванняОльга Василів – дворазова чемпіонка України з веслування на байдаркахВолодимир Савчин – чемпіон України з веслування на одномісному каноеНа чемпіонаті Європи Міщук виборов бронзову нагороду і ліцензію на Європейські ігриЗоряна Михальська і Марта Жеплінська – бронзові призерки чемпіонату України з веслувального марафонуНа чемпіонаті Європи Горлова і Міщук поборються за путівки на Європейську олімпіаду