Веслування на байдарках і каное : Веслувальники ЛУФК блискуче розпочали змагальний сезон

У м.Дніпрі 2-6 травня 2018р. у програмі Кубка України пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное переможців визначили і найсильніші вітчизняні юніори.
Блискуче розпочали змагальний сезон веслувальники Львівського училища фізичної культури.
Серед каноїстів триразовим переможцем юніорського Кубка став студент І курсу Дмитро Озимок (на фото). Дмитро переміг у заїздах каное-одиночок на 200 і 500м, разом з Іллею Шаргородським з Южного посів І місце у каное-двійці на 200м і друге – на 500м.
Три золоті нагороди в змаганнях серед дівчат-байдарочниць виборола учениця 11 класу Іванна Андрухів. Іванна здобула І місце у одномісній байдарці на 1000м, а разом з Діаною Рибак з Миколаївщини була найкращою у байдарці-двійці на 200 і 500м.
Переможницею Кубка стала і однокласниця Андрухів Ілона Кушнірук. Ілона перемогла у байдарці-одиночці на 500м. Окрім того, Ілона тричі піднімалася на другу сходинку п’єдесталу пошани за результатами перегонів на байдарці-одиночці на 200м і на байдарці-двійці на 200 і 500м.
Ще одна одинадцятикласниця Валерія Терета впевнено конкурувала серед дівчат-каноїсток. Разом з Юліаною Путніною з Житомира Валерія посіла І місце у каное-двійці на 200м і тричі приходила на фініш другою у каное-одиночці на 200 і 500м та у каное-двійці на 200м.
Дві медалі, срібна і бронзова, в активі Марти Жеплінської (11кл.). Разом з миколаївкою Владою Шепель Марта показала другий результат у байдарці-двійці на 1000м і третій – на 500м.
Юрій Зуб (11кл.) переміг у байдарці-двійці на 200м, а в байдарці-одиночці на ту ж дистанцію посів ІІ місце.
Двічі четвертою приходила на фініш Юлія Сидоренко (11кл.): у байдарці-одиночці на 200м і байдарці-двійці на 1000м. У двомісному човні Юлії асистувала її однокласниця Тетяна Степаненкова.
На загал, веслувальники училища вибороли у Дніпрі 9 золотих, 9 срібних і 1 бронзову медалі і у значній мірі приклалися до того, що й юніорська збірна Львівської області стала найкращою і посіла І місце у загальнокомандному заліку.

Веслярі коледжу відзначилися на змаганнях у ЛуцькуБайдарочниці Анастасія Угріна та Златослава Шавалюк відзначилися в КовеліСофія Титус, Аліна Львова та Павло Купчинський – серед переможців ХХІ Львівської регати з веслуванняВихованці відділення веслування відзначилися на особистому чемпіонаті України-2023Денис Венгер та Ілля Горлов фіналісти міжнародної регати «Олімпійські надії»Учні та студенти коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молодіВеслярі коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молоді віком до 23 рВалерія Терета та Людмила Лузан вибороли ліцензію на Олімпійські Ігри у ПарижіВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи з веслуванняВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслуванняВеслувальниці коледжу спорту стартували у перших фіналах молодіжного чемпіонату світуЧетверо вихованців коледжу спорту візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з веслуванняВихованці Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес та Валерія Терета на Європейських іграх шостіВихованка Львівського коледжу спорту Валерія Терета - переможниця ІІІ Європейських ігор з веслуванняВіталій Вергелес - найкращий спортсмен Львівщини за результатами спортивного травня