Веслування на байдарках і каное : Успішні виступи вихованців ЛУФК на національному чемпіонаті з веслування

У м. Дніпрі впродовж 1-5 липня 2017р. відбувся особистий чемпіонат України з веслування на байдарках і каное – основні національні змагання з цього виду спорту, за результатами яких буде сформована збірна команда України для участі у чемпіонатах Європи та світу.
Дніпровські старти виявилися успішними для вихованців Львівського училища фізичної культури Тараса Міщука, Анастасії Горлової (обидвоє вип. 2015р.) та Віталія Вергелеса (вип.2007р.), які вибороли собі путівки на європейські та світові веслувальні форуми.
Тарас Міщук разом зі своїм сталим партнером останніх років хмельничанином Дмитром Янчуком здобув перемоги у каное-двійці на 500 і 1000м, а Віталій Вергелес у складі збірного екіпажу відзначився у каное-четвірці на 200 і 1000м. Свою  третю золоту медаль Вергелес разом з Денисом Камериловим з Полтави виборов у каное-двійці на 200м, а на 500м фінішував відразу за Міщуком і Янчуком.
Анастасія Горлова у парі з полтавчанкою Марією Кічасовою перемогла у байдарці-двійці на 200м та показала другий результат на дистанції 500м. Окрім того, Настя стала бронзовою призеркою у одномісному човні на 200м.
Слід відзначити і успішні виступи сьогоднішніх студентів училища - Сергія Нагорного (на фото), Тараса Мазовського, Софії Коваль і Зоряни Михальської, які ще вчора виступали у юніорській віковій категорії.
Зокрема, Сергій і Тарас у квартеті з волинянами Віктором Свиридюком та Володимиром Троцюком перемогли у перегонах на каное-четвірках на 500м і посіли ІІІ місце на 200м. Окрім того, Сергій Нагорний став бронзовим призером у каное-одиночці на 200м.
Софія Коваль разом з Зоряною Михальською відзначилися у байдарці-четвірці на 200м, де здобули срібні нагороди. У парі  з полтавчанкою Катериною Сидорук Софія стала бронзовою медалісткою у байдарці-двійці на 1000м.

Веслярі коледжу відзначилися на змаганнях у ЛуцькуБайдарочниці Анастасія Угріна та Златослава Шавалюк відзначилися в КовеліСофія Титус, Аліна Львова та Павло Купчинський – серед переможців ХХІ Львівської регати з веслуванняВихованці відділення веслування відзначилися на особистому чемпіонаті України-2023Денис Венгер та Ілля Горлов фіналісти міжнародної регати «Олімпійські надії»Учні та студенти коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молодіВеслярі коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молоді віком до 23 рВалерія Терета та Людмила Лузан вибороли ліцензію на Олімпійські Ігри у ПарижіВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи з веслуванняВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслуванняВеслувальниці коледжу спорту стартували у перших фіналах молодіжного чемпіонату світуЧетверо вихованців коледжу спорту візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з веслуванняВихованці Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес та Валерія Терета на Європейських іграх шостіВихованка Львівського коледжу спорту Валерія Терета - переможниця ІІІ Європейських ігор з веслуванняВіталій Вергелес - найкращий спортсмен Львівщини за результатами спортивного травня