47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : В змаганнях каноїстів за Кубок України тон задавали вихованці ЛУФК


      У м. Дніпрі 26-30 квітня 2017р. відбувся Кубок України пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.
Приємно, що в змаганнях серед каноїстів тон задавали вихованці Львівського училища фізичної культури. Так, у заїздах на двомісних каное на дистанції 500 і 1000м перемогу разом зі своїм сталим напарником останніх років Дмитром Янчуком здобув Тарас Міщук (вип.2015р.). Серйозну конкуренцію Міщуку і Янчуку склала двійка у складі Віталія Вергелеса (вип.2007р., на фото) та полтавчанина Дмитра Камерилова, які у цих видах програми посіли друге місце. А вже у перегонах на 200м Вергелес/Камерилов фінішували першими, Міщук/Янчук – другими. Свою другу золоту нагороду національного Кубка Віталій Вергелес виборов у каное-четвірці на 1000м. Друге місце тут посіли вчорашні юніори, студенти ІІ курсу Сергій Нагорний і Тарас Мазовський, третє – студент ІІІ курсу Андрій Корець, четверте – минулорічний випускник Олександр Шеметило.
Сергій Нагорний і Тарас Мазовський показали другий і третій результат у заїздах на одномісних каное на дистанції 200м. Хлопці поступилися лише четвертому лауреату Олімпійських ігор-2016 хмельничанину Павлу Алтухову.
Зате у перегонах на чотиримісних каное на 500м Нагорний і Мазовський у складі молодіжного збірного екіпажу не мали собі рівних. Третє місце у цьому виді змагань посів Олександр Шеметило.
У змаганнях жінок дві перемоги здобула Анастасія Горлова (вип.2015р.). Анастасія посіла перші місця у перегонах на двомісній байдарці на 200м і в чотиримісній на 500м. У байдарці-одиночці на 200м у Горлової третє місце.
З двома бронзовими медалями повертається з Дніпра студентка ІІІ курсу Софія Коваль. Софія фінішувала третьою у байдарці-двійці на 1000м та у байдарці-четвірці на 500м. У байдарці-двійці на 200 і 500м у Коваль четверте місце.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
25-26 травня відбудуться вступні іспити з веслування на байдарках і каное на оз.Наварія, СДЮШОР «Веслярик»
29-30 травня відбудуться вступні іспити з фехтування в Палаці спорту «Динамо», вул.Вітовського, 53
30-31 травня відбудуться вступні іспити з боксу в спеціалізованому залі боксу СТ «Динамо», вул.Стуса, 4


Веслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Фурор веслувальників ЛУФК на юніорському чемпіонатіМіщук, Горлова і Вергелес демонструють високу форму на Кубку УкраїниВеслувальники ЛУФК блискуче розпочали змагальний сезонВеслувальники ЛУФК роз’їхалися по збірнихПодвійний «бронзовий» успіх Дмитра Озимка на командному чемпіонатіВіталій Вергелес – бронзовий призер чемпіонату світу з веслуванняАндрухів і Кушнірук набували досвіду на топових змаганняхКушнірук і Андрухів стартують на ЄМОФ Анастасія Горлова – чемпіонка Європи, у Міщука – «Бронза»Вихованці ЛУФК Горлова, Міщук і Вергелес візьмуть участь у чемпіонаті ЄвропиУспішні виступи вихованців ЛУФК на національному чемпіонаті з веслуванняІ веслувальники ЛУФК найкращі в УкраїніДо європейської медалі Горлова не дотягнула 0,896секНа молодіжному чемпіонаті з веслування відзначилися Горлова, Нагорний та МазовськийЗоряна Михальська – чемпіонка України з веслувального марафону