ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Успіхом на «Весняному призі» Андрухів заслужила запрошення до збірної


    2 квітня 2017р. у м.Дніпрі стартував змагальний сезон у вітчизняному веслуванні на байдарках і каное. Впродовж трьох днів тут відбулися всеукраїнські змагання «Весняний приз». Кращі веслярі України змагалися на одномісних човнах на дистанціях 2000, 1000 і 500м.
У категорії юніорок двічі третє місце у байдарці-одиночці на 2000 і 500м посіла учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Іванна Андрухів (на фото). Дистанцію 2000м Іванна пройшла за 9.26,18хв, а 500м – за 2.08,27хв, на 1000м здібна спортсменка фінішувала четвертою.
Цим успіхом Андрухів заслужила собі запрошення до юніорської збірної України.
Одинадцятикласник училища Дмитро Озимок показав шостий час – 9.11,32хв у заїздах каноїстів на 2000м.
Серед еліти ІІІ місце серед каноїстів на 1000м посів минулорічний випускник училища, бронзовий призер бразильської олімпіади Тарас Міщук. Перемогу здобув полтавчанин Едуард Шеметило. Ще один вихованець училища Віталій Вергелес фінішував п’ятим, а студент ІІ курсу Тарас Мазовський – восьмим.
Анастасія Горлова (вип.2016р.) посіла 7 і двічі 5 місця у байдарці-одиночці на 2000, 500 і 1000м.
Змагання у Дніпрі були першим етапом відбору до збірних команд України зразка 2017р.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Успіхом на «Весняному призі» Андрухів заслужила запрошення до збірноїАндрій Корець – заслужений майстер спорту УкраїниСтуденти ЛУФК Нагорний і Мазовський у національній збірній з веслуванняСергій Нагорний – лауреат обласної премії імені В’ячеслава ЧорноволаТарас Міщук – Заслужений майстер спорту УкраїниНа Львівській міжнародній регаті перемагали Зуб, Кушнірук та МазовськийІлона Кушнірук – дворазова переможниця меморіалу Сергія ЛіміновичаТарас Міщук і Роман Бундз – кавалери ордена «За заслуги»День машинобудівника Ілона Кушнірук відзначила перемогою у КовеліАндрій Корець – триразовий чемпіон світу з веслування на човнах «Дракон»Т. Міщук: «До Львова приїхав кандидатом у майстри спорту, а вже за рік виконав міжнародного майстра»У веслувальному спринті Горлова серед фаворитівТарас Міщук: «Готуватися до Олімпіади було важко і фізично, і морально»Вихованець ЛУФК Тарас Міщук – найкращий спортсмен Львівщини за результатами олімпійського серпняТарас Міщук – бронзовий призер ХХХІ Олімпійських ігор з веслування на каное