ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Успіхом на «Весняному призі» Андрухів заслужила запрошення до збірної


    2 квітня 2017р. у м.Дніпрі стартував змагальний сезон у вітчизняному веслуванні на байдарках і каное. Впродовж трьох днів тут відбулися всеукраїнські змагання «Весняний приз». Кращі веслярі України змагалися на одномісних човнах на дистанціях 2000, 1000 і 500м.
У категорії юніорок двічі третє місце у байдарці-одиночці на 2000 і 500м посіла учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Іванна Андрухів (на фото). Дистанцію 2000м Іванна пройшла за 9.26,18хв, а 500м – за 2.08,27хв, на 1000м здібна спортсменка фінішувала четвертою.
Цим успіхом Андрухів заслужила собі запрошення до юніорської збірної України.
Одинадцятикласник училища Дмитро Озимок показав шостий час – 9.11,32хв у заїздах каноїстів на 2000м.
Серед еліти ІІІ місце серед каноїстів на 1000м посів минулорічний випускник училища, бронзовий призер бразильської олімпіади Тарас Міщук. Перемогу здобув полтавчанин Едуард Шеметило. Ще один вихованець училища Віталій Вергелес фінішував п’ятим, а студент ІІ курсу Тарас Мазовський – восьмим.
Анастасія Горлова (вип.2016р.) посіла 7 і двічі 5 місця у байдарці-одиночці на 2000, 500 і 1000м.
Змагання у Дніпрі були першим етапом відбору до збірних команд України зразка 2017р.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
22-27 травня відбудуться вступні випробування з вільної боротьби для юнаків та дівчат у залі боротьби (вул.Кн.Ольги, 1)
26-27 травня відбудуться вступні випробування з фехтування в палаці спорту «Динамо» (вул.Вітовського, 53)
27-28 травня відбудеться ІІ етап вступних випробувань з водного поло (хл.) у басейні палацу спорту „Динамо” (вул. Вітовського, 53)


Веслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Ілона Кушнірук перемогла на національному відборі на ЄЮОФАндрухів і Озимок – чемпіони України серед юніорівДо блискучого виступу українців на Кубку світу доклалися Міщук і ГорловаГорлова і Міщук вступають у боротьбу за Кубок світу з веслуванняКушнірук, Сидоренко і Зуб – кандидати на участь у Європейському олімпійському фестиваліОзимок і Андрухів серед лідерів юніорського веслуванняВ змаганнях каноїстів за Кубок України тон задавали вихованці ЛУФКУспіхом на «Весняному призі» Андрухів заслужила запрошення до збірноїАндрій Корець – заслужений майстер спорту УкраїниСтуденти ЛУФК Нагорний і Мазовський у національній збірній з веслуванняСергій Нагорний – лауреат обласної премії імені В’ячеслава ЧорноволаТарас Міщук – Заслужений майстер спорту УкраїниНа Львівській міжнародній регаті перемагали Зуб, Кушнірук та МазовськийІлона Кушнірук – дворазова переможниця меморіалу Сергія ЛіміновичаТарас Міщук і Роман Бундз – кавалери ордена «За заслуги»