ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : На Львівській міжнародній регаті перемагали Зуб, Кушнірук та Мазовський


6-9 жовтня 2016р. на озері Глинна Наварія, що під Львовом, відбулася традиційна, вже XV за ліком, Львівська міжнародна регата з веслування на байдарках і каное.
Цьогорічні змагання зібрали понад 200 учасників, які виборювали нагороди у трьох вікових категоріях: хлопці і дівчата віком до 15 та 17 років і молодь віком до 23 років. В гості до львів’ян окрім команд з провідних українських центрів приїхали команди з білоруських міст Мозиря та Пінська.
У перегонах на байдарках-одиночках на дистанцію 200м серед п’ятнадцятирічних веслувальників переможцем став учень 10 класу Львівського училища фізичної культури Юрій Зуб (на фото). Час переможця – 42,29сек. На дистанції 1000м Юрій показав другий результат. Переміг Олександр Вернигора з Вінниці.
Серед дівчат цієї вікової категорії вперта боротьба за першість розгорнулась між десятикласницею училища Ілоною Кушнірук та гостею з Мозирського УОР Веронікою Леонюк. На дистанції 200 м перемогла Ілона, а на 500м. білоруска взяла реванш.
Серед дівчат-юніорок (U-17) двічі срібною призеркою змагань на одномісному каное стала ще одна десятикласниця Вікторія Терета. Дистанцію 200м Вікторія пройшла за 59,54сек, а 500м – за 2.44,11хв. Серед дівчат-байдарочниць учениця 11 класу Іванна Андрухів фінішувала третьою на 200м і четвертою на 500м. Двічі четвертим на фініш серед каноїстів заїжджав однокласник Андрухів Дмитро Озимок.
Серед молоді на каное-одиночці на 200м переміг студент І курсу Тарас Мазовський. Студент-третьокурсник Андрій Корець посів ІІІ місце.
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Успіхом на «Весняному призі» Андрухів заслужила запрошення до збірноїАндрій Корець – заслужений майстер спорту УкраїниСтуденти ЛУФК Нагорний і Мазовський у національній збірній з веслуванняСергій Нагорний – лауреат обласної премії імені В’ячеслава ЧорноволаТарас Міщук – Заслужений майстер спорту УкраїниНа Львівській міжнародній регаті перемагали Зуб, Кушнірук та МазовськийІлона Кушнірук – дворазова переможниця меморіалу Сергія ЛіміновичаТарас Міщук і Роман Бундз – кавалери ордена «За заслуги»День машинобудівника Ілона Кушнірук відзначила перемогою у КовеліАндрій Корець – триразовий чемпіон світу з веслування на човнах «Дракон»Т. Міщук: «До Львова приїхав кандидатом у майстри спорту, а вже за рік виконав міжнародного майстра»У веслувальному спринті Горлова серед фаворитівТарас Міщук: «Готуватися до Олімпіади було важко і фізично, і морально»Вихованець ЛУФК Тарас Міщук – найкращий спортсмен Львівщини за результатами олімпійського серпняТарас Міщук – бронзовий призер ХХХІ Олімпійських ігор з веслування на каное