Веслування на байдарках і каное : Ілона Кушнірук – триразова чемпіонка України з веслування

У м.Ковелі 1-5 липня 2016р. відбувся відкритий юнацький чемпіонат України з веслування на байдарках і каное. Понад 600 юних веслярів з 24 регіонів України, а також представниця Польщі Агата Зелінська, визначали кращих у двох вікових категоріях: до 16 і до 14 років.
    У старшій віковій категорії триразовою чемпіонкою України серед дівчат стала учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Ілона Кушнірук (на фото). Ілона перемогла у байдарці-одиночці на 500м, байдарці-двійці на 1000 і байдарці-четвірці на 500м. У байдарці-одиночці слідом за Ілоною фінішувала її однокласниця Юлія Сидоренко. У байдарці-двійці Ілоні асистувала Марта Жеплінська, а у байдарці-четвірці – ще й Іванна Андрухів та Тетяна Степаненкова (усі 10кл).
Андрухів і Сидоренко показали найкращий результат у байдарці-двійці на 500м – 1.58,09хв. Окрім того, Юля Сидоренко виборола ще одну срібну нагороду у байдарці-одиночці на 1000м, а Тетяна Степаненкова бронзову – у байдарці-двійці на 3000м.
Чемпіоном України серед юнаків став учень 11класу Дмитро Озимок. Дмитро посів І місце у перегонах на одномісному каное на 500м. Результат Дмитра – 2.11,81хв. Окрім того, Дмитро разом із Станіславом Кострою виборов срібну медаль у каное-двійці на 500м та бронзову – у каное-одиночці на 1000м.
Новозарахований учень 10 класу Микола Кропивник у складі збірної команди Волинської області став срібним призером у каное-четвірці на 500м.
Серед молодших юнаків відзначився дев’ятикласник Володимир Савчин, який переміг у каное-двійці на 500м.
Успішний виступ учнів ЛУФК сприяв тому, що збірна Львівщини у загальнокомандному заліку посіла ІІ місце, залишивши позаду себе такі «водні» області, як Херсонська, Одеська, Миколаївська, Дніпропетровська, Запорізька тощо. Перемогу ж здобула команда м.Києва.

Веслярі коледжу відзначилися на змаганнях у ЛуцькуБайдарочниці Анастасія Угріна та Златослава Шавалюк відзначилися в КовеліСофія Титус, Аліна Львова та Павло Купчинський – серед переможців ХХІ Львівської регати з веслуванняВихованці відділення веслування відзначилися на особистому чемпіонаті України-2023Денис Венгер та Ілля Горлов фіналісти міжнародної регати «Олімпійські надії»Учні та студенти коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молодіВеслярі коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молоді віком до 23 рВалерія Терета та Людмила Лузан вибороли ліцензію на Олімпійські Ігри у ПарижіВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи з веслуванняВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслуванняВеслувальниці коледжу спорту стартували у перших фіналах молодіжного чемпіонату світуЧетверо вихованців коледжу спорту візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з веслуванняВихованці Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес та Валерія Терета на Європейських іграх шостіВихованка Львівського коледжу спорту Валерія Терета - переможниця ІІІ Європейських ігор з веслуванняВіталій Вергелес - найкращий спортсмен Львівщини за результатами спортивного травня