Веслування на байдарках і каное : До європейського «золота» Міщук додав «срібло» на дистанції 500м

Студент ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Тарас Міщук виборов свою другу медаль на чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное, який з 1 до 3 травня 2015р. проходив у с.Рачіце (Чехія).
В останній день змагань Тарас разом з хмельничанином Дмитром Янчуком (на фото) посів ІІ місце у заїздах каное-двійок на дистанцію 500м.
Нагадаємо, що напередодні український дует став чемпіоном Європи на дистанції 1000м.
На загал, українці на європейській веслувальній першості вибороли 1 золоту, 2 срібні і 3 бронзові нагороди і у медальному заліку посіли 8 місце.

Веслярі коледжу відзначилися на змаганнях у ЛуцькуБайдарочниці Анастасія Угріна та Златослава Шавалюк відзначилися в КовеліСофія Титус, Аліна Львова та Павло Купчинський – серед переможців ХХІ Львівської регати з веслуванняВихованці відділення веслування відзначилися на особистому чемпіонаті України-2023Денис Венгер та Ілля Горлов фіналісти міжнародної регати «Олімпійські надії»Учні та студенти коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молодіВеслярі коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молоді віком до 23 рВалерія Терета та Людмила Лузан вибороли ліцензію на Олімпійські Ігри у ПарижіВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи з веслуванняВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслуванняВеслувальниці коледжу спорту стартували у перших фіналах молодіжного чемпіонату світуЧетверо вихованців коледжу спорту візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з веслуванняВихованці Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес та Валерія Терета на Європейських іграх шостіВихованка Львівського коледжу спорту Валерія Терета - переможниця ІІІ Європейських ігор з веслуванняВіталій Вергелес - найкращий спортсмен Львівщини за результатами спортивного травня