Веслування на байдарках і каное : Тарас Міщук – триразовий переможець Кубка України з веслування на каное

У м.Дніпропетровську 16-20 квітня перегонами за Кубок України пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської змагальний сезон-2015 відкрили веслярі на байдарках  і каное.
У веслуванні на каное триразовим переможцем національного Кубка став студент ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Тарас Міщук. Разом зі своїм сталим партнером Дмитром Янчуком з Хмельниччини Тарас (на фото) переміг у заїздах на каное-двійках на 500 і 1000м, у каное-четвірці на 1000м, здобув бронзову нагороду у каное-двійці на 200м.
Одним з основних конкурентів Міщука і Янчука у Дніпропетровську був дует у складі ще одного вихованця училища Віталія Вергелеса (вип. 2007р.) та полтавчанина Дениса Камерілова. Однак, досвідченіші і титулованіші каноїсти у конкуренції з молодими поступилися і посіли відповідно другі (С-2 500м, С-4 1000м) та четверте (С-2 1000м) місця. На своїй коронній дистанції С-2 200м хлопці також фінішували другими, поступившись волинянам Віталію Голюку та Володимиру Троцюку.
Такі розклади сил дещо поплутали карти тренерам національної збірної по комплектуванню команди на чемпіонат Європи, який 1 травня стартує у чеському Рачіце. Тим не менше Тарас Міщук і Дмитро Янчук у Чехію їдуть і будуть змагатися на дистанціях 500 і 1000м. Компанію їм у канойній частині збірної складуть олімпійський чемпіон Юрій Чебан (м.Одеса) та хмельничанин Павло Алтухов.
Однокурсниця Міщука Анастасія Горлова разом з полтавчанкою Марією Кічасовою посіла друге місце на байдарці-двійці на 200м та двічі приходила на фініш четвертою у байдарці-одиночці на 200 і 500м. До поїздки на чемпіонат Європи Насті забракло зовсім мало.
Недавні випускниці училища Христина Казимірська і Олександра Кришталь показали п’ятий результат у байдарці-четвірці на 500м.

Веслярі коледжу відзначилися на змаганнях у ЛуцькуБайдарочниці Анастасія Угріна та Златослава Шавалюк відзначилися в КовеліСофія Титус, Аліна Львова та Павло Купчинський – серед переможців ХХІ Львівської регати з веслуванняВихованці відділення веслування відзначилися на особистому чемпіонаті України-2023Денис Венгер та Ілля Горлов фіналісти міжнародної регати «Олімпійські надії»Учні та студенти коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молодіВеслярі коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молоді віком до 23 рВалерія Терета та Людмила Лузан вибороли ліцензію на Олімпійські Ігри у ПарижіВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи з веслуванняВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслуванняВеслувальниці коледжу спорту стартували у перших фіналах молодіжного чемпіонату світуЧетверо вихованців коледжу спорту візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з веслуванняВихованці Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес та Валерія Терета на Європейських іграх шостіВихованка Львівського коледжу спорту Валерія Терета - переможниця ІІІ Європейських ігор з веслуванняВіталій Вергелес - найкращий спортсмен Львівщини за результатами спортивного травня