Веслування на байдарках і каное : Історичні нагороди Гондецької і Кіндзери

Юлія ГондецькаПриємна новина надійшла з Дніпропетровська, де 3 червня 2012р. фінішував чемпіонат України з веслування на байдарках і каное. Львівський екіпаж у складі вихованок Львівського училища фізичної культури Юлії Гондецької (вип. 2009р.) та Анни Кіндзери (вип. 2010р.) виборов бронзові нагороди у змаганнях жінок на каное-двійках на 200м.
Жіноче каное – це новий вид веслувальної програми , який став розвиватися зовсім недавно. До того жінки на каное не змагались.
Окрім того, дівчата посіли 5 місце на дистанції 500м, а Анна Кіндзера фінішувала п’ятою і у заїздах каное-одиночок на 500м.
Коротка довідка
Каное (англ. canoe, ісп. сanoa – човник – запозичення з мови карібських індіанців) – це безкільовий весловий човен, для якого характерні човноподібна форма корпусу та спосіб веслування одним однолопастним лопатоподібним веслом.
Кермують каное п поворотом весла у воді та зміною його траєкторії в кінці гребка. Веслують у спортивному каное, стоячи на одному коліні на спеціальній подушці.

З 21 квітня починаються вступні випробування на відділення футболу. Детальніше: розділ "футбол"

Веслярі коледжу відзначилися на змаганнях у ЛуцькуБайдарочниці Анастасія Угріна та Златослава Шавалюк відзначилися в КовеліСофія Титус, Аліна Львова та Павло Купчинський – серед переможців ХХІ Львівської регати з веслуванняВихованці відділення веслування відзначилися на особистому чемпіонаті України-2023Денис Венгер та Ілля Горлов фіналісти міжнародної регати «Олімпійські надії»Учні та студенти коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молодіВеслярі коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молоді віком до 23 рВалерія Терета та Людмила Лузан вибороли ліцензію на Олімпійські Ігри у ПарижіВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи з веслуванняВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслуванняВеслувальниці коледжу спорту стартували у перших фіналах молодіжного чемпіонату світуЧетверо вихованців коледжу спорту візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з веслуванняВихованці Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес та Валерія Терета на Європейських іграх шостіВихованка Львівського коледжу спорту Валерія Терета - переможниця ІІІ Європейських ігор з веслуванняВіталій Вергелес - найкращий спортсмен Львівщини за результатами спортивного травня