Четвертий змагальний день ІІ юнацьких Олімпійських ігор приніс у скарбничку збірної України бронзову медаль, яку у плаванні брасом на 100м виборола учениця Харківського ДВУФК Анастасія Малявіна. Це четверта медаль молодих українських атлетів у Нанкіні.
А на загал 20 серпня було розіграно 21 комплект нагород. П'ятьма найвищими відзнаками поповнили свій запас господарі. Китайські олімпійці вибороли золоті нагороди у настільному тенісі як серед хлопців, так і дівчат, стрільбі з гвинтівки (хлопці) та у плаванні (двічі).
Чотири "золота" в активі російських спортсменів. Росіяни посіли перші місця у плаванні на 50м спині та батерфляєм, чоловічій комбінованій естафеті 4х100м і жіночому гімнастичному багатоборстві.
На олімпійському веслувальному каналі визначились переможці у академічному веслуванні. Дві золоті нагороди в активі румунських "академіків"- вони перемогли у перегонах на двомісних човнах і у хлопців, і у дівчат. Наша пара, кияни Алла Сарканич і Дарія Галаган фінішувала першою у фіналі "Б" і у підсумку посіла 7 місце. На одиночних човнах відзначилися білоруска Крісціна Старосєлєц і представник Німеччини Тім Наске. Для німецьких атлетів це перша золота нагорода.
На турнірі з регбі-7 перемогу серед юнаків святкували французи. На другомі місці Аргентина, треті - Острови Фіджі. З-поміж дівчат на п'єдестал пошани піднялися команди Австралії, Канади та Китаю.
У середу пройшло і ряд міжконтинентальних командних змагань. У кінному подоланні перешкод кращою була команда Європи, яка випередила Південну та Північну Америки. У змаганнях з фехтування на першому місці Азія і Океанія, яка у фіналі поборола Європу-І. Киянка Інна Бровко, яка виступала у складі Європи-ІV, на шостому місці.
Окрім уже згаданих українських спортсменів велосипедисти Дарія Ткачова і Владислав Нізицький (обидвоє харків'яни) посіли 4 і 5 місця у дисципліні "крос-кантрі". Плавець Андрій Хлопцов (м.Київ) показав восьмий час у плаванні на спині на 50м.
Загальнокомандний медальний залік після 4-х днів змагань.
1. Китай - 11-4-8 = 23
2. Росія - 9-6-4 = 19
3. Італія - 4-3-2 = 9
4. Угорщина - 4-0-4 = 8
5.Великобританія - 3-2-3 = 8
6. США - 3-1-3 = 7
7. Тайпей - 3-1-1 = 5
8.Іран - 3-1-0 = 4
9. Бразилія - 2-3-1 = 6
10. Японія - 2-2-1 = 5
11. Україна - 2-1-1 = 4
Підготував Степан Родак.