У програмі тижня Героїв, присвяченому 75-ій річниці УПА, Дню Захисника України та українського козацтва, який у Львівському училищі фізичної культури проходив з 9 до 20 жовтня 2017 р., було проведено ряд заходів.
Класні керівники 7-11 класів провели години спілкування на тему «Ніхто не забутий, ніщо не забуте…».
Учні 8-9 класів взяли участь у конкурсі патріотичної поезії під гаслом «За Україну, за її волю!» (вч. Мацюх Г.Р.).
Світлу пам'ять Героїв України юні спортсмени вшанували трьохденною Вартою Пам’яті (кл. керівники 7-9 кл.).
Учні 11–А класу (кл. керівник Кондратюк А.В.) долучились до популяризації історії, розробивши листівки УПА із цікавими фактами про лідерів армії, нагороди, таємні псевдо генералів, озброєння.
У рамках проекту музейного простору Львова одинадцятикласники відвідали історико-архітектурний комплекс «Цитадель», історія якого асоціюється як із подіями проголошення ЗУНР, так і з місцем німецького концтабору «Stalag 328» – 30га смерті. Учнів вразив сучасний вигляд території – це і готель, і архів, і банк, але, на жаль, не місце вшанування пам’яті загиблих.
Мотиваційним моментом для учнів 11–А класу було проведення уроку про військове спорядження, військову форму, тактику ведення бою УПА, німецької армії та українських військових дивізій СС «Галичина» і «Нахтігаль». Це було б неможливим без участі С. Леуса, учасника товариства «Пам'ять», випускника КЗ ЛОР «Львівське училище фізичної культури», який навчався на відділенні кульової стрільби, студента історичного факультету.
Вчителем історії Клембою Л.Ю. у 8-9 класах була проведена серія музейних уроків у Львівському історичному музеї (пл. Ринок, 24) під гаслом: ”Історія, якою ми пишаємося”.
Увазі учнів була представлена експозиція, яка знайомить з історією нашого краю від найдавніших часів до кінця ХІХ ст. Особливу увагу було звернуто на події ХVІ-ХVIII ст. (8 класи) ХVIII-XIXcт. (9 класи).
Учні мали можливість наочно ознайомитися з археологічними знахідками прадавнього княжого Львова, діяльністю Данила Галицького, історією козаччини , “Руської трійці” тощо.
Підсумком відвідування музею стало обговорення за методом “Це я знав, це дізнався, це мене вразило”.
Учнів особливо вразили археологічна карта України, експозиція зброї, обладунки воїна, тактика і стратегія німецьких лицарів. А в експозиції ХVI-XVIIстоліття привернули увагу давні рукописні книги, факти доби героїчних походів козаків під проводом Конашевича-Сагайдачного, історія Львівського успенського братства, життя і побут міщан Львова, історія та макет Львівської ратуші.
Особливою активністю відзначилися такі учні: Падошик О., Скобельська М., Приступа У. (9-А кл.), Кондратенко В., Павелко В., Матвіїв Ю. (8-А кл.), Санніков М., Петрусенко А., Ліщинський В., Клуннікова О., Щерба.В (9-Б кл.), Буць Д., Бабич.Н., Проказа Л., Дуда З. (8-Б кл.). Учні 9-Г та 9-В класів проявили себе як справжні дослідники.
Вчителем мистецтва Мачайло О.В. у 7 класі був проведений конкурс на кращу патріотичну листівку, в якому переміг Гринчук Н.