49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Відбулося тестування учнів і студентів коледжу із загальнофізичної підготовленості


  У суботу, 3 жовтня 2020 року, на відзначення професійного свята – Дня працівників освіти України та в рамках заходів Всеукраїнського «Олімпійського тижня», на стадіоні обласної організації ФСТ «Динамо» відбулися змагання серед учнів та студентів Львівського фахового коледжу спорту із загальнофізичної підготовленості.
Такі змагання, які традиційно щороку організовуються на початку навчального року, цьогоріч відбулися вдвадцяте поспіль!
Серед основних завдань цього заходу:
- оцінити стан загальної підготовленості учнів і студентів після літніх канікул та проведену роботу у літній період;
- наголосити на важливості загальнофізичної підготовки як базової для представників будь-яких видів спорту;
- прийняти тести щорічного оцінювання фізичної підготовленості різних груп населення України;
- згуртувати учнівсько-студентський колектив закладу.
Відтак за чудової сонячної погоди школярі 7-11 класів та студенти 1-3 курсів за спеціально складеним графіком та з дотриманням протиепідемічних санітарно-гігієнічних вимог, складали контрольні нормативи за тестами щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України. Й саме такими стартами учні та студенти спортколеджу вітали своїх наставників з Днем вчителя та працівника освіти.
Суддівська бригада, де разом з вчителями зі спорту активно себе проявили вихованці відділення легкої атлетики (старший тренер Віктор Черних), засвідчила, що найкраще в коледжі:
- долають спринтерську дистанцію Каріна Здріла (гандбол), Дарія Міхєєва (легка атлетика), Руслана Война, Святослав Стахурський, (сучасне п’ятиборство), Сергій Костишин, Андрій Чекмак (вільна боротьба);
 
- відтискаються від підлоги: Олександра Горлова (сучасне п’ятиборство) Анастасія Штурмак, Дарина Мацола, Анна-Марія Козак (вільна боротьба);
 
- підтягуються на перекладині: Валентин Григоришин, Андрій Ткач, Єгор Горох, Тимур Галушка (вільна боротьба), Микола Нечипуренко (фехтування), Володимир Звір (бокс);
- стрибають у довжину: Анастасія Штурмак (вільна боротьба), Марко Хитрий (водне поло), Дарія Міхєєва (легка атлетика), Віталій Дрозд (сучасне п’ятиборство).
Саме для них і передано подарунки від відділення НОК України у Львівській області.
Загалом високий рівень організованості, дисциплінованості та фізичної підготовленості продемонстрували вихованці відділень сучасного п’ятиборства (старший тренер Наталія Роговенко) гандболу (Віталій Надич); вільної боротьби (Олександр Раковський), водного поло (Євген Наумчик) та ін.
 
 
Переможці та призери змагань в окремих вправах:
 
 
Біг 60 метрів
Дівчата, 7 – 9 класи
1 місце        Каріна Здріла, гандбол                              8.83
2 місце        Анастасія Штурмак, вільна боротьба          8.92
3 місце        Анастасія Дутко, гандбол                           9.33
 
Юнаки, 7 – 9 класи
1 місце        Святослав Стахурський, с.п’ятиборство      8.17
2 місце        Маркіян Лень, водне поло                         8.33
2 місце        Артем Новачук, баскетбол                         8.33
3 місце        Андрій Лободинський, водне поло             8.44
 
Дівчата, 10 – 11 класи
1 місце        Дарія Міхєєва, легка атлетика                    8.92
2 місце        Діана Білоцька, вільна боротьба                 9.24
3 місце        Олена Гнелицька, гандбол                         9.28
 
Юнаки, 10 – 11 класи
1 місце        Сергій Костишин, вільна боротьба             7.97
2 місце        Олександр Смірнов, водне поло                7.98
3 місце        Віталій Гбур, легка атлетика                     7.99
 
 
Біг 100 метрів
Юнаки, 1-3 курс
1 місце        Чекмак Андрій, вільна боротьба               12.72
2 місце        Білійчук Андрій, вільна боротьба              13.09
3 місце        Сваричевський Андрій, вільна боротьба    13.14
 
Дівчата, 1-3 курс
1 місце        Руслана Война, суч. п’ятиборство             14.53
2 місце        Дарина Мацола, вільна боротьба              17.82
 
 
Стрибок у довжину з місця
Дівчата, 7 – 9 класи
1 місце        Анастасія Штурмак, вільна боротьба        230 см
2 місце        Анастасія Дутко, гандбол                        220 см
3 місце        Каріна Здріла, гандбол                            210 см
 
Юнаки, 7 – 9 класи
1 місце        Марко Хитрий, водне поло                         260 см
2 місце        Артем Новачук, баскетбол                         258 см
3 місце        Святослав Стахурський, с.п’ятиборство      254 см
 
Дівчата, 10 – 11 класи, 1 - 3 курси
1 місце        Дарія Міхєєва, легка атлетика                   261 см
2 місце        Вікторія Венжівська, легка атлетика          240 см
3 місце        Валентина Горлова, с. п’ятиборство          226 см
 
Юнаки, 10 – 11 класи, 1 – 3 курси
1 місце        Віталій Дрозд, сучасне п’ятиборство        289 см
2 місце        Андрій Сваричевський, вільна боротьба   274 см
3 місце        Віталій Гбур, легка атлетика                    273 см
 
 
Відтискання в упорі лежачи
Дівчата, 7 – 9 класи
1 місце        Анастасія Штурмак, вільна боротьба       80
2 місце        Софія Кузьмич, вільна боротьба              70
3 місце        Ірина Борисюк, вільна боротьба              62
 
Дівчата, 10 – 11 класи, 1 – 3 курси
1 місце        Олександра Горлова, с.п’ятиборство        113
2 місце        Дарина Мацола, вільна боротьба              110
3 місце        Анна-Марія Козак, вільна боротьба           86
 
 
Підтягування на перекладині
Юнаки, 7 – 9 класи
1 місце        Єгор Горох, вільна боротьба                     50
2 місце        Тимур Галушка, вільна боротьба               45
3 місце        Володимир Звір, бокс                                38
 
Юнаки, 10 – 11 класи, 1 – 3 курси
1 місце        Валентин Григоришин, в. боротьба           57
2 місце        Андрій Ткач, вільна боротьба                    55
3 місце        Микола Ничипуренко, фехтування            42
 
Більше фото за покликом:www.ufk.lviv.ua/ua-photogallery-fgfff.html
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Непрофільні види

Непрофільні види

У коледжі спорту визначили переможців конкурсу малюнків олімпійської тематикиОГОЛОШЕННЯВідбулося тестування учнів і студентів коледжу із загальнофізичної підготовленості«Олімпійський урок» з девізом #ВеАсtive відбувся для десятикласників Львівського коледжу спортуКаріна Сидорак - переможниця і призерка міжнародних змагань "Кубок Дерюгіної" з художньої гімнастикиНа Олімпійському уроці-2020 - понад 300 вихованців Львівського коледжу спортуМарія Городня – володарка чотирьох «золотих» нагород відкритого Кубка Львова-2020 з плаванняЗ ПОЧАТКОМ НОВОГО, ЮВІЛЕЙНОГО, П'ЯТДЕСЯТОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ, ЛЬВІВСЬКИЙ КОЛЕДЖЕ СПОРТУ!З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!Одинадцятикласники Львівського коледжу спорту отримали свідоцтва про середню освітуДень Львівського спортколеджу-2020 - онлайн! Кращим тренером Львівського спортколеджу за результатами 2019 року стала Валентина КоростильоваХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!Вчителі зі спорту Львівського спортколеджу даремно час не марнуютьСестри Шепіленко відзмагалися на чемпіонаті світу