50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : «Олімпійський урок» з девізом #ВеАсtive відбувся для десятикласників Львівського коледжу спорту


  Шістнадцятий рік поспіль під егідою НОК України проводяться Всеукраїнські акції «Олімпійський урок» та «Олімпійський тиждень». У 2020 році ці заходи тривають в рамках Європейського тижня спорту та під девізом «#ВеАсtive».
Власне про роль та значення сучасного спорту, олімпізму, олімпійських цінностей, рухової активності, здорового способу життя та профілактики захворюваності, що особливо актуальне в умовах пандемії COVID 19, йшлося на тематичному уроці десятикласників КЗ ЛОР «Львівський фаховий коледж спорту».
Модератором Олімпійського уроку була заступниця директора одного з найкращих в України закладів спеціалізованої освіти спортивного профілю, вчитель історії спорту коледжу, заступниця голови-відповідальна секретар відділення НОК України у Львівській області, голова регіонального відділення Олімпійської академії України проф. Оксана Вацеба.
Відтак дискусія з десятикласниками точилася довкола проблематики олімпійського спорту, його значення в житті кожного, в родині, в громаді, загалом для суспільства.
Старшокласники, які напередодні взяли активну участь у легкоатлетичному кросі за участю усіх учнів та студентів коледжу, мали можливість висловити свої думки щодо олімпійських ідеалів, власної мети занять спортом, про прагнення удосконалюватися фізично, морально, інтелектуально та гордості від перших спортивних успіхів.
«Спорт для мене означає стати кращим, стати олімпійським чемпіоном»; «Спорт та олімпійські цінності допоможуть мені у подальшому житті»; «Я не витрачаю ні хвилини на щось зайве, бо спорт – це моє майбутнє»; «Для гідного спортивного результату треба багато працювати», «Не відомо, де б я зараз був, якби не спорт»; «Спорт зв’язав нас всіх в одну дружну велику сім’ю»; «Коли я почав серйозно займатися спортом – у мене з’явилися перспективи»; «Відчуваю, що спорт виховав у мені характер і дисципліну»; «Без занять спортом у мене не було б такого здоров’я й мені цікавим є здоровий спосіб життя»; «Стати олімпійцем – дуже важливо для мене» - такими були ключові фрази старшокласників.
А в подарунок на добру згадку про «Олімпійський урок #ВеАсtive-2020» молоді талановиті спортсмени Львівського спортколеджу отримали подарунки: щоденники, зошити, ручки з тематичним логотипом від НОК України й записали невеличке відео.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Непрофільні види

Непрофільні види

Вітаємо! Зоряна Дуда – найграмотніша учениця коледжу спорту!Результати конкурсу на кращу Інтернет-презентацію класного колективу у 2020-2021 навчальному роціСтепан Родак: «Наше завдання – інтегруватися в нову реформовану систему спорту в Україні»ВЕСЕЛИХ І РАДІСНИХ РІЗДВЯНИХ СВЯТ БАЖАЄ ВАМ КОЛЕКТИВ ЛЬВІВСЬКОГО КОЛЕДЖУ СПОРТУ!Вікторія Ковальчук очолила рейтинг навчальних досягнень учнів коледжуВ коледжі урочисто відкрито сучасний спортивний майданчикМИРНОГО, ПЛІДНОГО І ЩАСЛИВОГО НОВОГО РОКУ БАЖАЄ ВАМ КОЛЕКТИВ ЛЬВІВСЬКОГО КОЛЕДЖУ СПОРТУ!“Створення НОКУ було важливою підвалиною у формуванні української державності та незалежності"Відійшла у вічність Канюга Розалія СтепанівнаПідсумки тижня математики у Львівському коледжі спортуКаріна Сидорак - переможниця і срібна призерка чемпіонату Європи з художньої гімнастикиМарія Городня - володарка повного комплекту нагород молодіжного чемпіонату України з плаванняКаріна Сидорак і Сніжана Ощіпко на подіумі чемпіонату України з художньої гімнастикиОсобливості зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 роціУ коледжі спорту визначили переможців конкурсу малюнків олімпійської тематики