49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Вчителі зі спорту Львівського спортколеджу даремно час не марнують


Велика група вчителів зі спорту Львівського коледжу спорту підвищує професійну кваліфікацію на онлайн-курсах в Національному університеті фізичного виховання і спорту України.
Під час 75-годинного курсу провідні фахівці одного з найкращих в Україні закладів спеціалізованої освіти спортивного профілю зможуть прослухати у віддаленому режимі сучасні лекційні матеріали такого змісту: програмування процесу підготовки спортсменів, медико-біологічні аспекти підготовки спортсменів, фізична, техніко-тактична та психологічна підготовка, функціональна діагностика та позатренувальні чинники.
      Власне в період оголошеного карантину є слушна нагода поспілкуватися з науковцями Центру підвищення кваліфікації та перепідготовки НУФВіС України та поповнити свої знання новітніми науково-методичними здобутками в галузі спорту вищих досягнень. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

День Львівського спортколеджу-2020 - онлайн! Кращим тренером Львівського спортколеджу за результатами 2019 року стала Валентина КоростильоваХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!Вчителі зі спорту Львівського спортколеджу даремно час не марнуютьСестри Шепіленко відзмагалися на чемпіонаті світуУчні Львівського спортколеджу взяли участь у Шевченківському творчому вечоріПідсумки тижня іноземних мов у Львівському спортколеджіМіжнародний день рідної мови у Львівському фаховому коледжі спортуПідсумки методичної декади у Львівському спортколеджі«Життєві пазли Романа Шухевича»Сестри Шепіленко наслідують свою маму – відому у минулому гірськолижницю«Я в серці маю те, що не вмирає»Марія Городня – триразова переможниця юніорського чемпіонату України з плаванняЛьвівське училище фізичної культури стало фаховим коледжем спортуІван Пулюй – взірець української національної еліти