49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Учні Львівського спортколеджу взяли участь у Шевченківському творчому вечорі


9 березня 2020 року в день народження Великого Кобзаря українського народу з ініціативи штабу Всеукраїнського об’єднання добровольців й за підтримки відділення НОК України у Львівській області, журналу «РІА-Україна» та інших співорганізаторів у Львівському палаці мистецтв відбувся Шевченківський творчий вечір.
Під час заходу ветерани війни та їх рідні, військові капелани, відомі львів’яни та гості з Маріуполя, спортсмени, журналісти, школярі та інші запрошені читали вірші, поеми і просто короткі фрази Тараса Шевченка, які упродовж багатьох років української історії є джерелом надії і стимулом до боротьби.
Серед перших читали шевченкову поезію й вихованці Львівського коледжу спорту (кол. училище фізичної культури) учасники III зимових юнацьких Олімпійських Ігор 2020, санкарі Олександра Мох та Вадим Микиєвич, а також вихованки відділення гандболу Олеся Дяченко та Марія Поляк. Разом із заступником директора коледжу Оксаною Вацебою дівчата і хлопці прочитали шевченкові твори «Сон» та «Хіба самому написать…».
             Геній Тараса Шевченка живе у кожному з нас! 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

«Олімпійський урок» з девізом #ВеАсtive відбувся для десятикласників Львівського коледжу спортуКаріна Сидорак - переможниця і призерка міжнародних змагань "Кубок Дерюгіної" з художньої гімнастикиНа Олімпійському уроці-2020 - понад 300 вихованців Львівського коледжу спортуМарія Городня – володарка чотирьох «золотих» нагород відкритого Кубка Львова-2020 з плаванняЗ ПОЧАТКОМ НОВОГО, ЮВІЛЕЙНОГО, П'ЯТДЕСЯТОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ, ЛЬВІВСЬКИЙ КОЛЕДЖЕ СПОРТУ!З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!Одинадцятикласники Львівського коледжу спорту отримали свідоцтва про середню освітуДень Львівського спортколеджу-2020 - онлайн! Кращим тренером Львівського спортколеджу за результатами 2019 року стала Валентина КоростильоваХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!Вчителі зі спорту Львівського спортколеджу даремно час не марнуютьСестри Шепіленко відзмагалися на чемпіонаті світуУчні Львівського спортколеджу взяли участь у Шевченківському творчому вечоріПідсумки тижня іноземних мов у Львівському спортколеджіМіжнародний день рідної мови у Львівському фаховому коледжі спорту