49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Міжнародний день рідної мови у Львівському фаховому коледжі спорту


     З 17 по 23  лютого 2020 р. у Львівському фаховому коледжі спорту проходив тиждень до Міжнародного дня рідної мови, який відзначається щороку 21 лютого. Упродовж цього часу в коледжі відбувалися різноманітні заходи, на яких учні поглиблювали свої знання про мову, її розвиток, а також ознайомилися зі шляхами підвищення культури мовлення, з мовними обов’язками громадян та з державними документами, що стосуються української мови.
    Класні керівники провели тематичну виховну годину «Як парость виноградної лози, плекайте мову».
      У 10-Б класі вчитель Мацюх Г.Р. провела круглий стіл на тему «Мова і писемність у цікавих фактах». З цікавими повідомленнями про походження та функціонування мов виступили учні Музика Ігор, Буць Данило, Черновол Анастасія. Доповнили виступи однокласників вдало дібраними віршами та гуморесками про мову Гнелицька Олена, Бабич Назар, Дуда Зоряна та Хацко Данило.
    Учитель Шишкова Н.З. для учнів 7 класу провела урок-вікторину «Найкращий знавець української мови», під час якої семикласники проявили гнучкість та швидкість мислення, орфографічну вправність та стилістичну доречність уживання певних мовних одиниць у урізних мовленнєвих ситуаціях. Найактивнішими учасниками вікторини були Петрусь Домініка, Пилипчук Данило, Смаглій Максим, Дмитришин Тарас, Сливчук Тадей.
     Завершальним акордом тижня мови був уже традиційний конкурс читців української поезії, у якому взяли участь учні 7–9 класів. Учасники конкурсу декламували найкращі, на їхню думку, вірші про мову сучасних авторів, поезії Лесі Українки та Тараса Шевченка. Кожен з учасників намагався якнайкраще проявити свою акторську майстерність та декламаторські здібності. Переможцем конкурсу став учень 9–В класу Касіянчук Максим, який прочитав вірш Тараса Шевченка «Розрита могила». Друге місце посіла учениця 9–А класу Шматолоха Божена.  Третє місце розділили п’ятеро учасників конкурсу: Куц Марія (9-А), Кокоденяк Юрій (7), Гагалюк Данило (9-Б), Корнілов Володимир (9-В), Звєрєв Володимир (9-Б). На завершення свята учні 7 та 8–А класу виконали пісню «Українська мова» під диригуванням учителя музики Мачайло О.В.    
    Проведені заходи засвідчили, що учні глибоко шанують мову та прагнуть удосконалювати свої знання з різних розділів мовознавчої науки, розуміють, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава.
Фотосупровід заходів можна подивитися за покликом: ufk.lviv.ua/ua-photogallery-den_ridnoi_movy.html
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Непрофільні види

Непрофільні види

У коледжі спорту визначили переможців конкурсу малюнків олімпійської тематикиОГОЛОШЕННЯВідбулося тестування учнів і студентів коледжу із загальнофізичної підготовленості«Олімпійський урок» з девізом #ВеАсtive відбувся для десятикласників Львівського коледжу спортуКаріна Сидорак - переможниця і призерка міжнародних змагань "Кубок Дерюгіної" з художньої гімнастикиНа Олімпійському уроці-2020 - понад 300 вихованців Львівського коледжу спортуМарія Городня – володарка чотирьох «золотих» нагород відкритого Кубка Львова-2020 з плаванняЗ ПОЧАТКОМ НОВОГО, ЮВІЛЕЙНОГО, П'ЯТДЕСЯТОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ, ЛЬВІВСЬКИЙ КОЛЕДЖЕ СПОРТУ!З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!Одинадцятикласники Львівського коледжу спорту отримали свідоцтва про середню освітуДень Львівського спортколеджу-2020 - онлайн! Кращим тренером Львівського спортколеджу за результатами 2019 року стала Валентина КоростильоваХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!Вчителі зі спорту Львівського спортколеджу даремно час не марнуютьСестри Шепіленко відзмагалися на чемпіонаті світу