49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Павло Коростильов – найкращий спортсмен 2019 року на Львівщині


Минулорічний випускник Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов – найкращий спортсмен 2019 року на Львівщині!
Цього високого звання відділення Національного олімпійського комітету у Львівській обл. Павло (на фото) удостоєний за успішні виступи на чемпіонатах Європи з кульової стрільби, на яких він виборов 4 золотих, 5 срібних, 1 бронзову нагороди. Окрім того, Павло став бронзовим призером ІІ Європейських ігор та переможцем Всесвітніх ігор військовослужбовців.
    Найкращою спортсменкою Львівщини визнана велосипедистка Олена Старікова. Найкращими досягненнями Олени Старікової у минулому році стала срібна медаль чемпіонату світу з велоперегонів на треку та ІІІ місце у рейтингу найсильніших велосипедисток світу за результатами виступів на шести етапах Кубка світу. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Сестри Шепіленко відзмагалися на чемпіонаті світуУчні Львівського спортколеджу взяли участь у Шевченківському творчому вечоріПідсумки тижня іноземних мов у Львівському спортколеджіМіжнародний день рідної мови у Львівському фаховому коледжі спортуПідсумки методичної декади у Львівському спортколеджі«Життєві пазли Романа Шухевича»Сестри Шепіленко наслідують свою маму – відому у минулому гірськолижницю«Я в серці маю те, що не вмирає»Марія Городня – триразова переможниця юніорського чемпіонату України з плаванняЛьвівське училище фізичної культури стало фаховим коледжем спортуІван Пулюй – взірець української національної елітиМіжнародний день рідної мови у ЛУФКУчні ЛУФК відзначили Всесвітній рік Біблії Педагоги ЛУФК студіювали методи профілактики булінгу в учнівському середовищіПавло Коростильов – найкращий спортсмен 2019 року на Львівщині