49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Всесвітній день читання вголос у ЛУФК


       Семикласники Львівського училища фізичної культури (кл. керівничка Надія Шишкова), успішно долаючи сходинки проєкту «Кидаймо мишку! Читаймо книжку!», разом зі своїми педагогами (виховательки Наталія Дука, Галина Вороняк, вчитель футболу Тарас Павліш, вчитель вільної боротьби Сергій Слюсаренко) долучилися до Всесвітнього дня читання вголос (World Read Aloud Day).                  
  Завідувачка бібліотеки Олена Сторожук розповіла присутнім про історію цього цікавого свята, а також нагадала, що читачі шкільної книгозбірні у лютому відзначатимуть ще й Міжнародний день дарування книжок та Міжнародний день рідної мови.
      Стартував захід з акції «Читаю я! Читаємо ми! Читають всі!», під час якої спортовий доріст демонструав навички голосного читання, ділячись своїми емоціями з оточуючими, передаючи їм свій настрій і відчуття від прочитаного.
      Далі присутні познайомились з автором оповідання «Покутська вишиванка», яке усі дружно щойно читали вголос, Василем Прухницьким і продовжили роботу з книгою в ігровій формі, що неабияк розвиває читацьку компетентність підлітків. А саме, грали ролі тлумачного словника та словника фразеологізмів, пояснюючи окремі слова і вислови з тексту книги; впізнавали героїв оповіді та окремі сюжети за ілюстраціями художниці Ірини Дацюк; залюбки розкривали секрети таємничої скриньки; вдавалися до усних міні-роздумів: «Чому саме так автор назвав книгу?» і «Чим з огляду змісту книги сильна земля українська?»; демострували у бліц-марафоні знання тексту оповідання, з яким ознайомились лише на початку заходу тощо. Ще й класно виконали домашнє завдання, виготовивши власноруч закладки для книг.
       Вправно і впевнено вели свою команду до перемоги Домініка Петрусь, Данило Пилипчук, Роман Турянський. Не пасла задніх й команда, в якій гарно зарекомендували себе Єгор Кондратюк, Юрій Кокодиняк, Тадей Сливчук, але фортуна, на жаль, у цей раз зрадила їм.
      Плануючи роботу з семикласниками, бібліотекарка Олена Сторожук намагалася максимально закцентувати увагу саме на таких розумових операціях, які необхідні читачам для повного і якісного засвоєння прочитаного. І мети було досягнуто: учням сподобались книжкові змаги, в яких вони сповна продемонстрували набуті навички читання. До того ж діти чудово усвідомили, що не просто читали вголос, а підтримали світовий рух щодо важливості пізнання інформації через книгу! Значущості заходу додав й той момент, що поряд з дітьми в усіх конкурсах брали участь представники педагогічного трикутника (вчитель, вихователь, тренер), адже ніщо так не виховує, як особистий приклад виховника!
      Опісля письменник, журналіст, філателіст, історик спорту, давній приятель училища Василь Прухницький, як завжди, цікаво, захопливо, повчально представив свої нові книги для підлітків «Мій заповідник» - заключну із серії «Чарівна скринька пана Василя» та «Хлопчик малює казку».
      Завершився Всесвітній день читання вголос фотофлешмобом «Скажи книзі - так!», який майстерно зазнімкував багаторічний фотолітописець бібліотечних заходів Андрій Харковський.
            Підготувала Олена Сторожук
 Перебіг заходу у світлинах (http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Vsesvitnij_den_chytannya_vgolos_u_LUFK.html) Андрія Харковського
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Сестри Шепіленко відзмагалися на чемпіонаті світуУчні Львівського спортколеджу взяли участь у Шевченківському творчому вечоріПідсумки тижня іноземних мов у Львівському спортколеджіМіжнародний день рідної мови у Львівському фаховому коледжі спортуПідсумки методичної декади у Львівському спортколеджі«Життєві пазли Романа Шухевича»Сестри Шепіленко наслідують свою маму – відому у минулому гірськолижницю«Я в серці маю те, що не вмирає»Марія Городня – триразова переможниця юніорського чемпіонату України з плаванняЛьвівське училище фізичної культури стало фаховим коледжем спортуІван Пулюй – взірець української національної елітиМіжнародний день рідної мови у ЛУФКУчні ЛУФК відзначили Всесвітній рік Біблії Педагоги ЛУФК студіювали методи профілактики булінгу в учнівському середовищіПавло Коростильов – найкращий спортсмен 2019 року на Львівщині