49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Під час підняття Олімпійського прапора в ЛУФК говорили про наступні олімпіади


13 січня 2020р. на майданчику перед входом до Львівського училища фізичної культури було гамірно і святково. Поруч із звичною понеділковою церемонією підняття Державного прапора України у цей день з нагоди ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор піднімали і олімпійський прапор.
На захід завітали і поважні гості: начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім’як, заступниця начальника управління спорту Львівської міської ради Ксенія Пилипів, перший заступник Голови відділення НОК України у Львівській області Юрій Майборода, заслужений майстер спорту зі стрільби з лука, учасниця двох олімпіад, випускниця училища Катерина Палеха, учасник ХХ зимових Олімпійських ігор в Турині, старший тренер юніорської збірної України, вчитель санного спорту Олег Жеребецький.
Власне Олегу Романовичу випала почесна місія підняти олімпійський прапор.
А далі були привітання. Всі бажали юним олімпійцям училища, а це гірськолижниця, учениця 11 класу Катерина Шепіленко, санкарі Олександра Мох (10 кл.), Вадим Микиєвич, Богдан Бабура (9 кл.), Роман Пилипів (минулорічний випускник), успішного виступу та позитивних вражень на олімпійських стартах у Швейцарії. А директор закладу, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Степан Родак ще й закликав юних спортсменів вже від сьогодні готуватись до наступних, четвертих за ліком, літніх і зимових Юнацьких Олімпійських ігор, які відбудуться у 2022 і 2024 роках у Судані та Південній Кореї відповідно.
         Церемонія підняття державного і олімпійського прапорів у Львівському училищі фізичної культури пройшла за безпосереднього сприяння відділення Національного олімпійського комітету у Львівській обл. (голова відділення Юрій Турянський). 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Сестри Шепіленко відзмагалися на чемпіонаті світуУчні Львівського спортколеджу взяли участь у Шевченківському творчому вечоріПідсумки тижня іноземних мов у Львівському спортколеджіМіжнародний день рідної мови у Львівському фаховому коледжі спортуПідсумки методичної декади у Львівському спортколеджі«Життєві пазли Романа Шухевича»Сестри Шепіленко наслідують свою маму – відому у минулому гірськолижницю«Я в серці маю те, що не вмирає»Марія Городня – триразова переможниця юніорського чемпіонату України з плаванняЛьвівське училище фізичної культури стало фаховим коледжем спортуІван Пулюй – взірець української національної елітиМіжнародний день рідної мови у ЛУФКУчні ЛУФК відзначили Всесвітній рік Біблії Педагоги ЛУФК студіювали методи профілактики булінгу в учнівському середовищіПавло Коростильов – найкращий спортсмен 2019 року на Львівщині